Trifaz abonelik hakkinda

Ugur1903

Üye
54139
54140
54141

Iyi gunler arkadaslar.. anladigim kadariyla dukkan icindeki sigortadan sanayinelektrigi girisimiz war.bina yeni bina.
Saatimin resminide attim....ben birtane eski tip torna makinasi calostiracagim,,, simdi dukkanima sanayi elektirigi cekmek icin neyapmam lazim
Tesekkurler simdiden

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
arkadaş merhaba
torna makinasının gücü hakkında bilgi vermen gerek gördüğüm kadarıyla saatteki kabloların ince bide kar mevcut eski tip demişsin kar tutmama ihtimali yüksek bu işte biraz acemisin anlaşılan bir profesyonele başvursan iyi olur

Son düzenleme:
Bende zaten bilgi alayim istiyorum,elektrikci tarafindan fazladan maliyet cikmamasi icin,,,hersey uygunsa sadece abonelikmi gerek yine proje lazimmi,vs vs

yeni proje bulunduğun bölgeyle alakalı ama olması gereken yeni proje siz güç güç arttırıyorsunuz tornanız ne kdar yük çekecek bilmiyorum şayet yüksek bi güç çekecek iseniz şebekeden gelen kablonuzdan tutun saatin değişimine kadar gider tabi birde kompanzasyon bile kurma ihtimaliniz bulunuyor.

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri