Transfer Panosu Açık Şeması

Öncelikle kolay gelsın herkese.Benim sorum şu şantıyeye yenı gelen panoda 1-2 uçlarına ups çıkışı bağlanılıyor 3-4 klemens uçları jeneratöre bağlanılacak jeneratörde nereye bağlamalıyım yani bu pano otomatik çalışcak bu klemensın çıkışıda rölede Q8 ucuna bağlanmış bana bu konu hakkında bilgi verırsenız sevinirim hatta elınde şeması olan varsa eklerse ıyı olur

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
özür dilerim arkadaslar ama motorlu şalteri biz genelde yüksek güçteki jeneratörler için kullanıyoruz.kw düşük güçteki jeneratörler için kontaktörlü sistem kullanılırsa daha iyi olur diyorum.herkesin emeğine sağlık teşekkürler...

türbin-jeneratör şebekeyle aynı faza nasıl getirilir
frekans aynı olsa bile ters fazda çalışmaması nasıl sağlanır

herşey cok guzelde ya bu devrenın daha acık şeması yokmu

doğru akımda ve değişken doğru akımda frekans olurmu Utandım

doğru akımda salınım olmadığından frekans oluşmaz arkadaşım.

mesut teşekkürler

arkadaşlar benim de teksan jeneratörün transfer panosuna ihtiyacım var. gönderebilen olursa sevinirim.

yanlış yazmışım teksan jeneratör transfer panosu şeması olacaktı. bulabilen olursa çok acil lazım.

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,903
Son üye
furoz6868

Yeni konular

Geri