Trafonun devri olur mu ?

süzme sayaç durumu sonuçta para kazanacak sonuçta şirket 3 maymunu oynayabilir
veya
süzme sayaç olduğunun farkına varmıyabilir ?

şikayet , anlaşmazlık durumunda ve normal durumda da uyarı veya ceza uyğulayabilir .
diğer 5083 sayılı avanta levanta ? durumu olabilir . ( kendini bilmez görevliler )

en önemlisi elektrik kazası durumunda direk suçlu konumunda olunur .
risk büyük !!!

Son düzenleme:
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
süzme sayaç durumu sonuçta para kazanacak sonuçta şirket 3 maymunu oynayabilir
veya
süzme sayaç olduğunun farkına varmıyabilir ?

şikayet , anlaşmazlık durumunda ve normal durumda da uyarı veya ceza uyğulayabilir .
diğer 5083 sayılı avanta levanta ? durumu olabilir . ( kendini bilmez görevliler )

en önemlisi elektrik kazası durumunda direk suçlu konumunda olunur .
risk büyük !!!
merhaba aynı durumları hemen hemen yaşamışız fakat, ben bu süreçle ilgili hukuki bir yardım aldım ve dava açtım, tedaş projelendirdiğim direklerin devrini talep etti fakat rıza göstermeyince kamulaştırma sürecine gidileceğinden dolayı , uzun zamandır kamulaştırması yapılmasını bekledim, daha fazla hak kaybım olmasın diye ilgili avukata verdim. böyle bir durum ile karşılaşan var mıdır

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
128,165
Kullanıcılar
449,931
Son üye
mecuxell

Yeni konular

Geri