Trafo Merkezlerİ

Trafo Merkezlerİ Hakkinda Bİlgİ Verebİlİrmİsİnİz.(a,b,c1,c2,d..)standart Olarak Bulunan HÜcreler,bedas Tarafindan Verİlen HÜcreler.........

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
evet gönderdiğin dosyayı indirmiştim ama ben trafo merkezi tiplerinin birbirinden farkını anlamaya calısıyorum.a tipi b tipi c1 tipi c2 tipi d tipi .bunların birbirinden farkları hakkında biraz acıklama yapabilir misin

yanılmıyorsam bunlara "kabul şartları" deniyor.bende bir zamanlar bu konuyu öğrenmek için elektrik kurumuna sormuştum.fakat bir şey öğrenemedim.ya yanlış yere sordum yada uğraşmak istemediler.bilen birisi anlatırsa iyi olur.istersen başlığa "kabul şartları" diye bir ek yap.

Evet Kabul Şartlarini Soruyorum Ama Bİlen Yok Sanirim.

valla bedaş ta selçuk ışık var benim staj mühendisim şu an bedaşı arayıp onu bağlatıp sorabilirsin.kendisi işletme tesis baş mühendisi kabul şartlarına bakan kişi belki net bi soru sorarsan cevap verir

İlgİnÇ Bİr Yaklasim .sagolda Fazla İlgİlİ Degilsin Sanirim Boyle Konulara.arkadasina Sorup Hem Sen Ogrenip Hemde Bizi Bilgilendirebilirdin.hem Hangi Il?hangi Semt ?su Kotu Gunumde Beni Guldurdunya Sagol

Ben sadece c1 ve c2 yı açıklayabılırım c1 tipi Bakım ve işletmesi şahsa ait demek ve tek abonelılık alacaksan bı fabrıka gıbı anca o şekılde c1 tipi enerjı musadesi şartı çıkar ama c2 tipinde bakım ve işletmesi tedaşa aittir ve trafonun gucune gore abonelık sayısı bırden fazla olabılır eskıden c1 tipinde bır kaç abone yasal suzme saat denen deferkasyon vardı ama sımdı kalktı.

Forum istatistikleri

Konular
128,169
Kullanıcılar
449,932
Son üye
yyasar

Yeni konular

Geri