Trafo için güç kaynağı önerisi

HUKUKA

Üye
Beyler öncelikle merhaba
Bu trafo için uygun güç kaynağı nasıl bulabilirim
Saygılarımla
DSC_0792.JPG

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Anlaşılmadı Hüstın, trafo zaten güç kaynağıdır.

Projem var elektirikten fazla anlamam en zorlayan beni elektirik. Elektrikçi arkadaşa sordum direk evden alırsan trafoyu patlatırsın dedi onu besleyecek güç power lazım dedi . O yüzden sordum güvence altına almak için yani bunu direk şebekeye bağlayabilirim değilmi

Asıl meslek kimya havayı bakır borular yoluyla yakarak havadaki nitrik asit üretmek

Aynen giriş 220 vac diyor şebekeye takacaksın.

Çıkış gerilimi 10 kv yazıyor.Umarım,o rakamın bilincindesinizdir.

Son düzenleme:
Projem var elektirikten fazla anlamam en zorlayan beni elektirik. Elektrikçi arkadaşa sordum direk evden alırsan trafoyu patlatırsın dedi onu besleyecek güç power lazım dedi . O yüzden sordum güvence altına almak için yani bunu direk şebekeye bağlayabilirim değilmi

Asıl meslek kimya havayı bakır borular yoluyla yakarak havadaki nitrik asit üretmek
Üretmek mi depolamak mı? İşlemden biraz daha bahsetmeniz mümkün mü sakıncası yoksa? Saadece borularla mı?

BU TRAFO LED LAMBALARI İÇİN KULLANILIYOR O YUZDEN DİREK ŞEBEKEDEN BAĞLIYABİLİRSİNİZ

Bu trafonun çıkışı 10000 volt.Ateşleme trafosu olabilir.Lamba tesisatında kullanılmaz.

Forum istatistikleri

Konular
128,160
Kullanıcılar
449,919
Son üye
Serdar.59

Yeni konular

Geri