trafo hesabı

-MAVİŞ-

Üye
a:3,6- b:4,5 - B:10000 gauss- J:2,5A- c:1,1- n:%95- U1:220v- U2:2x14:28v- Pg:1,7 cm.- f:50Hz- h:4,3cm. benim hesaplarıma göre nüve içine primer ve seconder sargıları kabarma payı ile sığmıyo.lütfen yardım ederseniz sewinirim.şimdiden teşekkürler.****@my.net.com.e-mail. adresime yanıtlarınızı yollarsanız çok sevinirim.

*"Bakarmısınız, Yardım, Bakmayan kalmasın, Lütfen Yardım" gibi başlıklarla konu açmak yasaktır. Başlık bir konunun özeti niteliğinde olmak zorundadır. Lütfen konu açarken başlık seçmeye dikkat ediniz.

Düzenleme:
korkmaz_design

Forum Kurallarını Okuyunuz.

Forum içerisinde email adresi vermek yasaktır. Özel mesaj yolu ile email adresinizi yazabilirsiniz.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
-MAVİŞ- ' Alıntı:
a:3,6- b:4,5 - B:10000 gauss- J:2,5A- c:1,1- n:%95- U1:220v- U2:2x14:28v- Pg:1,7 cm.- f:50Hz- h:4,3cm. benim hesaplarıma göre nüve içine primer ve seconder sargıları kabarma payı ile sığmıyo.lütfen yardım ederseniz sewinirim.şimdiden teşekkürler.]

Sadece alıntı mesaj yazmak yasaktır. Lütfen özen gösterelim.

Forumda Mesaj Yazmadan önce Lütfen Forum Kurallarını Okuyunuz

Düzenleme: Roboelektronik

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri