Trafo 60hz 230V 24V trafo

bizim buradaki sorunumuz 60hz oluşturmak değil 50/60hz elektrikte çalışacak bir trafo
ya amca be konu ile ilgili fazla bilgim yok ama bu trafo amcalar benim gibi kalınlar. 50hz de de çalışır 60 hz de de çalışır. sen ona ne verirsen onu alırsın. onun için fazla dert etme. ama şurada bir sıkıntı var senin çalıştıracağın cihaz 60 hz de çalışıyorsa çıkış frekansının da 60 hz olmalı. eğer çok hassas özel bir cihaz değilse yine sıkıntı yok. bak yukarıda ne güzel anlatmışlar. senin anlatamadığın şey ise bu 60 hz yi nerede kullanacağın yoksa trafo amcam eşekler gibi çalışır bana mısın demez.

neymiş bu trafo bulunmuyormuş google 230/24 volt trafo yaz karşına istemediğin kadar çıkar
Yaz bak kaç sonuca ulaşıyorsun 3 bin liralık kos koca trafolar görüyorsun oda 1-2 tane
ya amca be konu ile ilgili fazla bilgim yok ama bu trafo amcalar benim gibi kalınlar. 50hz de de çalışır 60 hz de de çalışır. sen ona ne verirsen onu alırsın. onun için fazla dert etme. ama şurada bir sıkıntı var senin çalıştıracağın cihaz 60 hz de çalışıyorsa çıkış frekansının da 60 hz olmalı. eğer çok hassas özel bir cihaz değilse yine sıkıntı yok. bak yukarıda ne güzel anlatmışlar. senin anlatamadığın şey ise bu 60 hz yi nerede kullanacağın yoksa trafo amcam eşekler gibi çalışır bana mısın demez.
Bir sorum var :) hz'ler hakkında soru sordum mu ben ?
Trafo arıyorum konu bunun üzerine saçma sapan yerlere çekiliyor konu absürtleşiyor

güç 600VA ise bu
güç 600W ise bu

entes ve diğer yerli markalara da bakabilirsiniz.

not: primerleri çift gerilimli olduğunu bilerek örnek verdim.
Teşşekür ederim bu oluyor , fakat fiyatları aşırı yüksek ne yazık ki , ben daha fazla araştırma yapacağım.
Yaptığımız ürünün fiyatına trafolar , onlar nasıl trafo ayarlıyorlar tam anlayamıyorum.

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,916
Son üye
adil.degirmenci

Yeni konular

Geri