tp177 Micro Panellerde Versiyon Sorunu

Herkeze selamlar.
Elimde 2 adet tp 177 var. Biri 2006, yeni aldığım 2010 model. Birini wincc flexible 2007, diğerini 2008 ile programlıya biliyorum. pc ye hem 2007 hemde 2008 aynı anda kurulmuyor.

2007 yi kaldır, 2008 kur. sonra 2008 kaldır 2007 yi kur çok saçma bir durum yaşıyorum.
iki programda da panel seçim sayfasında versiyon seçenekleri var ama sorun yaşanan paneldeki versiyon yok.
bu işin bir çözümü varmıdır.
şimdiden teşekkürler.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Sn fellow1603 öncelikle çok teşekkürler, hemen cevap yazdınız.
Size zahmet update nasıl yapılıyor anlatırsanız sevinirim.

Tekrar merhabalar. sorunu çözdüm.
Update olayını beceremedim, projet>transfer>os update seçeneğiyle çok uğraştım olmadı. siemensin sitesindeki flexible ilgili hemen hemen bütün yamaları indirdim olmadı.

pc de kurulu programı kaldırdım. flexible 2007 de 3. cd support>images>tp177 micro klasöründeki dosyayı, 2008 deki aynı klasöre kopylayıp 2008 kurdum sorun çözüldü...

Sonradan aklıma geldi keşke bu işlemi bütün op modelleri için yapsaydım.

Merhaba berkan bey
Aynı sorunu bende yaşıyorum.Aynı sorunu osupdate tp177 micro klasorune hiç silmeden ilgili panelin UPDATE dosyasını atarak cözülebilrmi

Forum istatistikleri

Konular
128,135
Kullanıcılar
449,854
Son üye
Enes.trk

Yeni konular

Geri