Toz Emme Makinası Yardımı

DoremiFa

Üye
Arkadaşlar.. Toz Emme için Elektrik Süpürgesinden daha profesyonel bir emici satın almak istiyorum..
Spindle ve kesici uçun oraya huni şeklinde bir apart yapmayı hayal ediyorum fakat kafamda tam nasıl birşey yapabileceğimi canlandıramadım ve tam bu noktada sizlerden hem toz emme makinası hemde spindile emme ünitesini nasıl bağlayabileceğim konusunda fikrinizi almak istiyorum..
Kullandığım Spindle 1.4Kw Arel
arel-1-4-kw-spindle-motor.jpg

Teşekkürler..

Arkadaşlar.. Toz Emme için Elektrik Süpürgesinden daha profesyonel bir emici satın almak istiyorum..
Spindle ve Kesici uçun oraya huni şeklinde bir apart yapmayı hayal ediyorum fakat kafamda tam nasıl birşey yapabileceğimi canlandıramadım ve tam bu noktada sizlerden hem toz emme makinası hemde spindile emme ünitesini nasıl bağlayabileceğim konusunda fikrinizi almak istiyorum..
Kullandığım Spindle 1.4Kw Arel

Teşekkürler..
Toz toplama makinaları hazır satılıyor hazır alman daha mantıklı. 750 tlden başlar fiyatları sanayi tipi olanların

Toz toplama makinaları hazır satılıyor hazır alman daha mantıklı. 750 tlden başlar fiyatları sanayi tipi olanların
Hocam alacağımda kullanıpta güzel emiyor diye tavsiye bekliyorum..
http://www.hepsiburada.com/scheppach-hd12-toz-emme-makinasi-75-lt-p-HRIDEA03161
Mesela Bu 550w ama elektrik süpürgesi bile 1500w'tan başlıyor yani elektrik süpürgesi kadar gücü yokmu yani tozu işlenen parçanın üzerinden 550w güç ile kaldırabiliyormu ?

Sen watta bakma 1150 metreküp yazıyor senin makinanın talaşını çok rahatlıkla toplar. Spindle için yapacağın kapak önemli hava kaçırmayacak şekilde yaparsan fazlasıyla iş görür

Cnc in varsa kendin de yapabilirsin ahşap tan yapılanlar var ve mükemmel sonuçlar alınıyor
https://www.google.com.tr/search?q=dust+collector
Evet güzel ama çok zahmetli ben Satın almak istiyorum..
Sen watta bakma 1150 metreküp yazıyor senin makinanın talaşını çok rahatlıkla toplar. Spindle için yapacağın kapak önemli hava kaçırmayacak şekilde yaparsan fazlasıyla iş görür
İşte bu dediğinizden tam emin olamadım.. Eğer kullanan birisinin yorumu olursa belki daha cesaretlenip satın alabilirim.
Bunları yazdık arkadaşlar nerede geziyorsunuz nereyi okuyorsunuz bilmem ki :).
https://www.kontrolkalemi.com/forum/konu/sona-yaklaştık.105633/page-5#post-672191
Hocam başlığı açarken farketmemişim kusura bakma..
3.Mesajda paylaştığım Toz Emiciyi Alsam işimi görürmü emiş gücü hakkında nasıl bilgi edinebilirim onun peşindeyim..veya benzer marka toz emici kullanan arkadaşlardan cevap bekliyorum

Tandıdık marangoza git veya en yakınındakine, bunlardan mutlaka vardır onun bilgilerini iste güç etiketine mümkünse bak. Emiş gücü ile motor gücü farklı şey süpürgede geçen değer emiş gücü.

Tandıdık marangoza git veya en yakınındakine, bunlardan mutlaka vardır onun bilgilerini iste güç etiketine mümkünse bak. Emiş gücü ile motor gücü farklı şey süpürgede geçen değer emiş gücü.
Hocam bunun resmine aldanmayın boyutları o kadar büyük değil..Marangozlardakiler daha büyükçene oluyorlar.
Benim verdiğim linkteki ürünün boyuları Aşağıda.
  • Boyutlar UxGxY : 775x450x1150mm

Motor etiketine bak diyorum boyuta değil. Verdiğin link 500w demiş küçük orta güçteki matkap gücünde, senin verdiğin boyutlardaki buna yakın veya daha düşükse ...

Forum istatistikleri

Konular
128,135
Kullanıcılar
449,857
Son üye
Bluent

Yeni konular

Geri