Tost makinesi elektrik almasına rağmen ısınmıyor?

termal sigorta atmış olmalı mavi kabloda o:
5c55205465a2f247151ff6e74a1a8368-jpg.41069

Arzum Sultan değil mi? bizim ki de öyle gitti serviste değişim oldu tekrar aynı bir kere yandı servis dönüşü...
Haklısın orasını gözden kaçırdım. Olabilir

Makaron icindeki sigortayi kontrol et. Fritoz ve tost makinelerinde arizayi hep bu sigortada bulurum

garantisi varsa boşa masrafa gerek yok gerçi bizimki 1 kere değişti onarımsonunda kendini imha etti...

Nasil.kendini imha etti? Neyi arizalandi?
termik sigorta ve rezistansları bozuldu servise verdik daha 6 aylık filan oldu geldi ilk çalıştırmada küba prosu içen kodaman gibi dumana boğup sapını eritip düşürerek mortladı servis değişim yaptı ilk olayı tekrarladı bu sefer dumana boğmadı gene gitti geldi yerini Arçelik tost makinasına kaptırdı kenarda bekliyor artık...
bomba gibi olmuş...

Neymis bu be? Alti ustu icinde bir sigorta rerizstans ve termostat var.
Duyan da icine uzay teknolojisi sigdirmislar sanir.
Ustam sana bisey olmasin.
Bazi urunlerde tuhaflik var gercekten.
Aksu marka frutoz arizasiyla cok.ugrastim. Ilginctir sifirinda bile rezistans govdesine kacak var Kakr attiriyordu. Kac tanesinde denk geldim

Neymis bu be? Alti ustu icinde bir sigorta rerizstans ve termostat var.
Duyan da icine uzay teknolojisi sigdirmislar sanir.
Ustam sana bisey olmasin.
Bazi urunlerde tuhaflik var gercekten.
Aksu marka frutoz arizasiyla cok.ugrastim. Ilginctir sifirinda bile rezistans govdesine kacak var Kakr attiriyordu. Kac tanesinde denk geldim
değişim oluyor Arzum,Arnica,Arçelik,Vestel değişim yapıyor Vestel dijital kontrollü iki rezistansı bir birinden bağımsız çalıştırabiliyor açık unutmak imkansız kendi kapanıyor öylesi de var.

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri