Toshiba Portege G710 model telefon şarj sorunu ?

• Konbuyu başlatan bilisimbaskan
  • Başlangıç tarihi
Öncelikle telefonumdaki elektronik problemini girmek istiyorum telefonumu 2 farklı ve başka telefonda denendiğinde şarj eden şarj aleti ile şarj edemiyorum. Marka ve modeli toshiba portege g710 fakat bu telefonu bilgisayara USB kablosu ile bağladığımda şarj oluyor fakat bu seferde bilgisayar bağlantısı kuramıyor. Cep telefonu tamiri yapanlar çözüm bulamadı servisinde ise bu konuda uzman kimse yok.

Sorunumdan hariç bu telefonu hastalık olarak kullanan insanlara kısa bir makale yazıyorum.

Çevremdeki insanlardan gördüğümkadarı ile cep telefonları artık birer cep telefonu olmaktan çıkıpçok fonksiyonları ile fotoğraf makinaları video kayıt cihazlarıgibi benzer araçların yerini almaya çalışmakta.

Eminim 3G kameralı cep telefonu ilecanlı bir haberi izlediğiniz olmuştur. Yada olay esnasında ceptelefonunu ile fotoğraf yakalayan birisi bunu gazeteye vermiştir.Buna benzer bir çok güncel medya bilgilerini ajanslardeğerlendirmekte ve haber olan her medya türü sizlere parakazandırmakta.

Çevremdeki insanların bir kısmı buamaçlar bir diğer kısmı ise farklı amaçlarla kullanır ceptelefonlarını konuşmak yada prestij gösterisi olarak kullanmakbunlardan birer örnek olabilir. Benim gördüğüm kadarı iletelefonuna kılıf ve benzeri cep telefonu aksesuarları alarakgörünümünü ve prestijini zenginleştirenler var.

Bende kullanmakta olduğum ceptelefonum toshiba portege g710 model telefonuma kılıf aradım butelefon yaygın olarak kullanılmadığından kıfını bulmak çokzor.

İnternet siteleri üzerindenaramalarımdada çok olumlu sonuçlar elde edemedim. Fakat birinternet sitesi buldum kılıf market adı altında tüm ceptelefonlarının kılıflarını ve bazı model cep telefonlarınhemen hepsine uyacak kılıflar buldum.

Benim için önemli olan bir diğeradım ise çok çeşidi olması gerekiyordu. Bu İnternet sitesindehemen her ürünün en az üç yada beş adet çeşidi bulunmaktabende bu sayede kılıf bulmakta zorlandığım portege telefonumayeni bir kılıf sipariş ettim.

Belki aynı toshiba yada belirlimarkaların telefon kılıflarını bulamayanlara yardımcı olurdüşüncesi ile bu makaleyi herkese yazdım bir başka makalemizdegörüşmek üzere saygılar.

Blackberry-9700-Siyah-Beyaz-Silikonlu-Kılıf1.jpg