Toshiba İnverterler ile İlgili Tüm Sorular Buraya

Toshiba Expert

Toshiba İnverter & Servo Temsilcisi
Toshiba AC Motor sürücüleri ile ilgili tüm sorularınıza ve sorunlarınıza, Toshiba inverterler konusunda uzman arkadaşlarımla birlikte yardımcı olmaya çalışacağız.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
toshiba inverter için 3 tane ayrı sabit konu açılmış . ne kadar saçma bunu anlayamıyormusunuz. hadi olsun olsun en fazla bi tane olsun , o da hatır için olsun . bakın bakalım inverter konularında kaç kere toshiba inverter markası geçmiş.

toshiba inverter için 3 tane ayrı sabit konu açılmış . ne kadar saçma bunu anlayamıyormusunuz. hadi olsun olsun en fazla bi tane olsun , o da hatır için olsun . bakın bakalım inverter konularında kaç kere toshiba inverter markası geçmiş.

Merhaba ASSSSSSSA,

Konuların arasında Toshiba inverter geçmemesi demek Toshiba inverterin kullanılmadığı anlamına gelmez. Bu gün Türkiye pazarında yılda 8000 in üzerinde Toshiba inverter satılmaktadır.
Toshiba inverterler için manuel ve örnek uygulamalar gibi birçok dökümanı forumda paylaştık ki ihtiyacı olan birilerine sorup aramadan buradan indirsinler diye. Sağolsun yönetici arkadaşlarda konuların arasında kaybolmasınlar diye sabitlemişler.
Belki haklısın tekbir başlıkta açılabilirdi fakat farklı uygulama ve dökümalar olduğu için yönetici arkadaşlar bu şekilde uygun görmüşler.

merhaba

Toshiba vfs11 serisinde motor termistör bağlantısı nasıl yapılıyor bu konuda yardımcı olurmusunuz.

Toshiba VF-S11 de hız ayarı yapamıyorum.Max 15.0 ile dönüyor ben 20 yapmak istiyorum.
Ayarlarken 15 den yukarı çıkmıyor H1 uyarısı veriyor.
Nasıl ayarlayabilirim ?

Merhaba ;
Toshiba VF-S11 hız ayarı yaparken Max 15.0 oluyor daha fazla hızlandıramıyorum.H1 uyarısı veriyor.Nasıl yapabilirim?

Merhaba ;
Toshiba VF-S11 hız ayarı yaparken Max 15.0 oluyor daha fazla hızlandıramıyorum.H1 uyarısı veriyor.Nasıl yapabilirim?

FH parametresi muhtemelen 15,0 ayarlı olduğu için daha fazla hızı arttıramıyorsunuz. Önce FH parametresini istediğiniz maksimum frekansa yükseltin, daha sonra UL parametresini maksimum frekansa yükseltmeniz yeterli olacaktır.

arkadaşlar bir inverteri tamir ederken nelere dikkat etmek gerekiyor
yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Arkadaşlar beni aydınlatırsanız memnun olacağım sorunum şu inverter seçmem gerekiyor bu inverter 30 devirde 4hp gücünde çalışması gerekiyor motor gücüm 2.2kw.bana yardımcı olabirmisiniz.şimdiden teşekkür ederim.

merhaba arkadaşlar bi sorum olcak.90kw 110kw 55kw invertörle sürülecek bi sistemim var.bunların motora uzaklıgı 90 ve 110 kw un 50 metre 55 kw un 80 metre..kullanacagım kablo kesıtını modelını nasıl secebilırım..gerilim duşumu olmadan...bide 75 45 37 kw degerinde 3 adet softstarterla 80 metre mesafedeki motor içinde kablo modeli ve kesıtı konusunda yardımcı olursanız cok sevınırım

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,841
Son üye
nazoyata

Yeni konular

Geri