toptan malzeme almak istiyorum...

shox

Katılımcı Üye
Arkadaşlar İstanbul'da bir işyeri açmak istiyorum sanayii ağırlıklı olacak fakat bunun yanı sıra inşaat sektörüned hizmet vereceğim.şuan iş piyasası nedurumda pek bir bilgim yok yardımcı olabilirmisiniz??? şuan için erkenmi yoksa acele mi etmelyim işler yoğunmu???Birde bu işyeri için gerekli tüm malzemeyi en uygun hangi firma yada firmalardan alabilirim?? elimde şuan 20,000 ytl civarında nakit var gerisini vade yapabilecek birkaç firma adı veya internet adreslerini PM yolu ile verebilecek olan varmı acaba???

he pm atarsan dedik burdan kimse reklam payı cıkartmasın benimde toptan aldıgım yerler var onların isimlerini verebilirim Karaköy civarı!

dostum eğer sen böylesi bir iş yerini bu şekilde nette ilanla kuruyorsan hiç uğraşma derim
açık ve net biçimde.senin yaptığını utanarak izleyen pek çok meslektaş vardır emin ol.

manyeto ' Alıntı:
dostum eğer sen böylesi bir iş yerini bu şekilde nette ilanla kuruyorsan hiç uğraşma derim
açık ve net biçimde.senin yaptığını utanarak izleyen pek çok meslektaş vardır emin ol.

bunda utanılacak bir şey yok sadece araştırma yapıyorum... biraz siyasetle ilgiliysen eğer önümüzde bir parti kapatma davası ve buına bağlı olarak ekonomideki gidişatın kötüye gitme olasılığının yüksek olduğunu görürsün.uzmanlar develüasyon olacak diyor. sence böyle bir durumda araştırma yapmaktan daha doğal birşey olamaz... neticede ilk defa açılacak bir işyeri için tabiki piyasa durumu araştırılır. bir işe balıklama dalınmaz.. herkes senin gibi ekonomik yönden iyi değildir. olacak bir ekonomik krizi atlatacak durumda olmadığım için bu konuda fikir edinmeye çalışıyorum arkadaş.....

kuracağın iş yeri sanayi ağırlıklımı olacak yoksa inşaat ağırlıklımı
yoksa insanlarla dalgamı geçiyorsun

manyeto ' Alıntı:
kuracağın iş yeri sanayi ağırlıklımı olacak yoksa inşaat ağırlıklımı
yoksa insanlarla dalgamı geçiyorsun

sanırım yazdıklarım sana bayağı dokunmuş altta kalmamak için işin içine insanlarla dalga geçme gibisinden sadewce sana yakışacak oyunlara girmeye başlamışsın.ya okuman yazman yok yada sen insanlarla dalga geçiyorsun.eğer okumayı azda olsa biliyorsan aşağıya ilk mesajımı tekrar ekliyorum belki oradan takip edebilirsin. tabiki endüstri meslek ilkokulunu bitirdiysen!!!!!

shox ' Alıntı:
Arkadaşlar İstanbul'da bir işyeri açmak istiyorum sanayii ağırlıklı olacak fakat bunun yanı sıra inşaat sektörüned hizmet vereceğim.şuan iş piyasası nedurumda pek bir bilgim yok yardımcı olabilirmisiniz??? şuan için erkenmi yoksa acele mi etmelyim işler yoğunmu???Birde bu işyeri için gerekli tüm malzemeyi en uygun hangi firma yada firmalardan alabilirim?? elimde şuan 20,000 ytl civarında nakit var gerisini vade yapabilecek birkaç firma adı veya internet adreslerini PM yolu ile verebilecek olan varmı acaba???

Arkadaşım sen mümkünse konuya cevap yazma sen destekten çok bana köstek oluyorsun senden gelecek hiçbir yiyliği vede yardımı kabul etmiyorum... sen egolarını tatmin etmek için sanırım buralarda takılan yeni mezun birisisin benim gözümde o nedenle bu andan itibaren yazacağın tüm mesajları yok sayıyorum ve sana cevap vermeye tenezzül bile etmeyeceğim artık.Açtığım konuyu kirleterek el ayak bağı olma yeterli. BUNU YAPABİLİRSİN DEĞİLMİ ?????????

sayın manyeto ve sayın shox forum dalaşma yerideğildir sizden rica ediyorum tartışmayı bitirin ve özel msj yolu ile tartışmanızı sürdürün farkında iseniz forumun kalitesine bu şekilde zarar veriyorsunuz.
burada olağan dışı bir soru sorulmamış bu normaldir sayın shox yardıma gerek duyduğu bir konu hakkında
soru sormuş ve isteyen cevaplar istemeyen cevaplamaz edindiğim izlenim kadarıylada insanlarla dalga geçer bi yanı yok.

şimdi sayın shox sizin sorunuza gelince piyasanın epey içerisinde bulunan birisiyim şuan istanbul dahil
türkiyenin büyük çoğunluğunda iş ve nakit sıkıntısı çekiliyor bu şuan için genel bir sorun
senin istanbula gelişin bana göre eğer yeterli pazar potansiyelin yok ise bu girişimin risk içerir. bulunduğun ekmeğini kazana bildiğin yerde ekmek tekneni kapatıp istanbul gibi bi metropol de girişimci olarak piyasaya dalarsan bana göre şuan ki piyasada olumlu sonuç alamazsın.
bu açıklama sadece benim kişisel izlenimim sonucu oluşturduğum tahminlerdir.

hevesini hırsını azmini kırmak istemem tabi sen senin için en iyi olanı bilecek tek kişisin.

Forum istatistikleri

Konular
128,149
Kullanıcılar
449,891
Son üye
Ercan29

Yeni konular

Geri