Topraklama ile KAR arasında tercih yapmak

Bu makinanın gövdesinde Notr bağlı olabilir mi? Buzzer Testi yapıldı mı?
Bunların dışında şunu merak ediyorum; makina daha önce KAKŞ ile birlikte kullanılmış mı ve Gücü nedir?

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Schineder SI modeli de tutmadı, zaten belli bir kaçak varsa farklı tip kar’lardan umut beklemekte ayrı bir macera.
Ray sistemini iptal etmekten başka seçenek kalmadı, fikir beyanında bulunan arkadaşlara teşekkür ediyorum.

F3D5EAE4-07B5-42FB-9F04-84207A90C8F4.jpeg

Si,B ve F den farklıdır.Toroidli B uygulayınız.
Hiç olmazsa,kaçak akımın miktarını görmüş olursunuz.Son denemeyi yapma-
mış ! olmayın.

Schineder SI modeli de tutmadı, zaten belli bir kaçak varsa farklı tip kar’lardan umut beklemekte ayrı bir macera.
Ray sistemini iptal etmekten başka seçenek kalmadı, fikir beyanında bulunan arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 67772

kaçak akım kaynağını net olarak bulamazsanız bu tür deneme yanılmalar hem süreci uzatır hem de maliyeti arttırır. raylar bi panoyu mu besliyor?

Merhaba arkadaşlar ben burayı anlamadimda yani topraklama elektrodu dan çıkan akım geldiği kaynağa gider derken mesela trafonun yıldız noktasından çıktıysa yine o noktaya mi döner onu mu demek istiyor
IMG_20201004_211708.jpg

Forum istatistikleri

Konular
128,123
Kullanıcılar
449,830
Son üye
xkullanıcı45

Yeni konular

Geri