Toprak Nem Sensoru

dolduryorummm

Yeni Mesaj yazabilmeniz için daha 21 Saniye beklemelisiniz.
Bu mesaj sizin son 5 dakika içinde gönderdiğiniz başka bir mesajın

dakika içinde gönderdiğiniz başka bir mesadaha 12 Saniye beklemelisiniz.
Bu mesaj sizin son 5 dakika içinde gönderdiğiniz başka bir mesajın kopyasıdır.

mrb lar bizde sera otomasyonu ile uğraşıyoruz kendi iğtiyaclarımıza göre programımızı yazdık ve su anda onu kullanmaktayız. Deneme amaclı olarak toprak nemi ve yaprak ıslaklıgını ölcen bi demo calısması yaptık bunda da basarılı olduk. Yakın zamanda bu uygulamanın alt yapısını olusturup sistemi uygulamaya sokacagız. Toprak nemi sensörunu e-tartes.com adresinden inceleyebilir ve buradan temin edebilirsiniz. İyi calısmalar dileğiyle
merhaba dostum.bende okulda bu projeyle uğraşıyorum.neme bağlı olarak sulama yapacak.fakat bir türlü devremizi oluşturamadk.nem sensörü devresi kurdum ama istediğim sonuucu vermiyor.senin yaptığın devre hakkında bi bilgi verirmisin?yardımcı olursan çok sevinirim.

mrb lar bizde sera otomasyonu ile uğraşıyoruz kendi iğtiyaclarımıza göre programımızı yazdık ve su anda onu kullanmaktayız. Deneme amaclı olarak toprak nemi ve yaprak ıslaklıgını ölcen bi demo calısması yaptık bunda da basarılı olduk. Yakın zamanda bu uygulamanın alt yapısını olusturup sistemi uygulamaya sokacagız. Toprak nemi sensörunu e-tartes.com adresinden inceleyebilir ve buradan temin edebilirsiniz. İyi calısmalar dileğiyle

Hocam bu mesajı yazalı epey zaman olmuş, umarım projeyi uygulayabilmişsinizdir. nasıl sonuç verdi? ben de bitirme projesi olarak akıllı sera otomasyonunu aldım. acaba bir kaç soru sorsam yardımcı olabilir misiniz?

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,927
Son üye
yusuf2023

Yeni konular

Geri