değerli dostlar,

her evde yada işyerinde neredeyse bir yazıcı var;
gerek mürekkep püskürtmeli olsun, gerek laser olsun, zaman zaman ihtiyaçlar oluyor.

bu başlık altında, tüm sorularınızı cevaplamak isterim.

diğer toner dolum ve yazıcı tamir ustalarımız da lütfen buradan destek olsunlar.

bilgiyi paylaşarak çoğaltalım.

saygılarımla

Yazıcı almayı dusunuyorum evıme sureklı dersnotları otomasyonla ılgılı notlar olsun cıktı alıyorum ? hangı yazıcıyı onerırısınız ? linkolarak aatarsanız sevınırım. (NOT:LİNKİ ATARKEN MESAJI ALINTI OLARAK CEVAPLARSANIZ BAZEN KONUYU KAYBEDEBILIYORUM FORUMDA O YUZDEN ALINTI OLARAK CEVAPLARSANIZ SEVINIRIM )

Yazıcı almayı dusunuyorum evıme sureklı dersnotları otomasyonla ılgılı notlar olsun cıktı alıyorum ? hangı yazıcıyı onerırısınız ? linkolarak aatarsanız sevınırım. (NOT:LİNKİ ATARKEN MESAJI ALINTI OLARAK CEVAPLARSANIZ BAZEN KONUYU KAYBEDEBILIYORUM FORUMDA O YUZDEN ALINTI OLARAK CEVAPLARSANIZ SEVINIRIM )

merhaba,

eğer sadece monolaser bir yazıcı arıyorsanız,sadece çıktı alacağım,fotokopi faks vs gerek yok diyorsanız,

en ucuz HP LaserJet Pro P1102 CE651A Lazer Yazıcı fiyatı akakce.com'da

renkli olsun,ama gene faks fotokopi olmasın diyorsanız,

en ucuz Canon i-SENSYS LBP7010C Lazer Yazıcı fiyatı akakce.com'da

bu yazıcı fiyat olarak uygun diye öneriyorum. çünkü renkli baskı dk adeti 4 , bu nedenle yavaş,siyah baskı adeti dk 16 ,uygun..sırf renkli özelliği olsun diye önerdim. her iki yazıcının da toner dolumları çok makul , 1102 yi 15 TL ye dolduruyoruz. canon için tek tonerin bizdeki dolum fiyatı 30 TL , bu nedenle çok masraflı olmaz diye düşünüyorum (sarf malzeme)

çok fonksiyonlu siyah laser bir yazıcı derseniz de

en ucuz HP LaserJet Pro M1212NF CE841A Çok Fonksiyonlu Yazıcı / Çok İşlevli Yazıcı fiyatı akakce.com'da

bu yazıcıyı öneririm.

saygılarımla

merhaba,

eğer sadece monolaser bir yazıcı arıyorsanız,sadece çıktı alacağım,fotokopi faks vs gerek yok diyorsanız,

en ucuz HP LaserJet Pro P1102 CE651A Lazer Yazıcı fiyatı akakce.com'da

renkli olsun,ama gene faks fotokopi olmasın diyorsanız,

en ucuz Canon i-SENSYS LBP7010C Lazer Yazıcı fiyatı akakce.com'da

bu yazıcı fiyat olarak uygun diye öneriyorum. çünkü renkli baskı dk adeti 4 , bu nedenle yavaş,siyah baskı adeti dk 16 ,uygun..sırf renkli özelliği olsun diye önerdim. her iki yazıcının da toner dolumları çok makul , 1102 yi 15 TL ye dolduruyoruz. canon için tek tonerin bizdeki dolum fiyatı 30 TL , bu nedenle çok masraflı olmaz diye düşünüyorum (sarf malzeme)

çok fonksiyonlu siyah laser bir yazıcı derseniz de

en ucuz HP LaserJet Pro M1212NF CE841A Çok Fonksiyonlu Yazıcı / Çok İşlevli Yazıcı fiyatı akakce.com'da

bu yazıcıyı öneririm.

saygılarımla

Cok cıktı alan biriyim ? basit bir şey arıyorum sadece cıktıda olabılır ama sureklı kartus doldurmak ıstemıyorum

Cok cıktı alan biriyim ? basit bir şey arıyorum sadece cıktıda olabılır ama sureklı kartus doldurmak ıstemıyorum

hp 1102 isinizi gorur. demo toner 500 basar. doldurtup 1000 adeti gorursunuz. 15 tl ye ve cok kolay dolar. 285a toner kullanir. temiz 2.el bilabilirseniz ml 1610 alabilirsiniz.

rica ederim.

tüm dostların,kardeşlerimin ve büyüklerimin bayramı mübarek olsun

değerli dostlar, toner ve drum resetlemeye dair videoları ,teklink altında toplamaya gayret ediyorum.
en çok talep edilen videolar ,bu link altında olacak ; sizlerin de merak ettiği modeller var ise belirtin ekleyelim;

aşağıdaki linkten toner reset videolara ulaşabilirsiniz :

Popular Videos Reset Cartridge

değerli dostlar,

yeni yılın sağlık,huzur,başarı ve mutluluk getirmesini dilerim.

mutlu seneler

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri