selamlar,
ben de şu an Eskişehirdeyim.
yazıcılar hakkında yeterli bilgiye sahibim.
yedek parça ve teknik servis olarak ÜCRETSİZ yardımcı olabilirim.

merhaba...
yazıcıdan çıktı alıca yazılar birbirine girmiş oluyor üstüste biniyor. Tüm formatlarda ve fontlarda denememe rağmen başarısız.
Yaklaşık 100sayfa çıktı aldım şuan da bitti dneye deneye tahminime göre kartuş kafasında problem var fakat kafa hizalama vs yazıcı programındaki tüm işlemleri yaptım başarılı olmadı.Püskürtmeli siyah+renkli
teşekkürler

canon lbp5050 kullanıyorum. siyah kartuşu yeni doldurtmama rağmen yazıcı kartuşu algılamıyor çıktı alamıyorum. daha önce de aynı yerde doldurmuştum sıkıntı çıkmamıştı. bi çözüm bulamadım. acil yardıma ihtiyacım var. ??

canon lbp5050 kullanıyorum. siyah kartuşu yeni doldurtmama rağmen yazıcı kartuşu algılamıyor çıktı alamıyorum. daha önce de aynı yerde doldurmuştum sıkıntı çıkmamıştı. bi çözüm bulamadım. acil yardıma ihtiyacım var. ??
Toner ve kartuşlarda içindeki mürekkep miktarını kaydeden çipler bulunur. Bu çipler dolumdan sonra sıfırlanmazsa yazıcı toneri boş görür.

Güncel lazer yazıcı tavsiyesi yazım aşağıdaki linkte ; okumanızı tavsiye ederim.
Çok insana faydalıolduğunu düşünüyorum. Telefonla hiçbir şekilde destek veremediğim için bu yazıyı hazırladım ; okumanız yeterlidir . Selamlar

https://bit.ly/2uv1rvF

Forum istatistikleri

Konular
128,169
Kullanıcılar
449,933
Son üye
selcukbatman54

Yeni konular

Geri