Tl062 muadili ne olabilir ?

Usta misin mizahsen misin nesin bilmiyorum ama muhattap olma benimle kaç defa diğer konularda uyardım seni özürlü kelimesi nedir terbiyesiz engelli kardeşlerimize ne demeye çalışıyorsun ?
sen kendini bedensel engelli olarak kabul etmiyorsan demek ki zihinsel engellisin.(aslında değilsin sadece bir defa daha IQ testine gir) bedensel ve zihinsel kardeşlerim her zaman başım üzerine ama senin gibiler sıfat bile hak etmiyorlar.
şimdi paragraflar sıralardım, sayfalara gerek yok.
usta olmak, benim işim değil bana verilen sıfat.
ilk önce sadece basit bir insanım. yokluğu da varlığı da gördüm. aç karnımı doyurmak için çöpten yemek alıp karnımı doyurdum. yeri geldi kumarhanelerde pavyonlarda batırdım kendimi. övünmüyorum, yerinmiyorum da. hayat bana her şeyi yaşattı. yokluğu sakın küçük görme. kimin dediğini bilmiyorum ama, yaratan hiç kimseyi açlıkla, yoklukla terbiye etmesin. açlığı da çektim yokluğu da. işin shit'ten tarafı, ne kim olduğumu unuttum ne de ırkımı.
sen ahkam keserken o çukura batıyorsun ve farkına varmıyorsun.
seni yok saymak en basit hareket ama insanları yanlış yönlendirme konusunda uzmanlaşmış biri ortaya salıvermek vicdanımı rahat bırakmıyor

selam aleykum, bozulmuş tl062 yerine muadili ne olabilir ? lm358 olabilir mi ? fikirlerinize ihtiyacım var.
TL062 düşük akım çeker,
TL072 eşdeğer olabilir.
LM358 bacak bağlantıları aynı, eğer soket takma imkanı varsa deneyebilirsiniz.
Nerede kullanıldığını vs detay yazarsanız daha net cevap verilebilir.

Uzayda mısın usta
subayım ve dağ başındayım suriyede. lüzumlu bilgi vermeyeceksen ne diye cevap yazıyorsun burası gırgır yeri mi dengesiz herif ? bi de konunun altına kahkaha sembolü koymuş millet helikopter uçamadığı için içecek suyumuzu bile burda çamurlu sudan damıtıyoruz gecen ay eyp ile bir tegen arkadaşım ve binbaşım gözümün önünde şehit oldu buna da simgesi koyun. iiniz gücünüz gırgır şamata. yazıklar olsun.

Son düzenleme:
subayım ve dağ başındayım suriyede. lüzumlu bilgi vermeyeceksen ne diye cevap yazıyorsun burası gırgır yeri mi ?

Arkadaş sormuş iş ile bilgi verebilirseniz arkadaş ve arkadaşlar yardımcı olmak istiyor herhalde .

TL062 düşük akım çeker,
TL072 eşdeğer olabilir.
LM358 bacak bağlantıları aynı, eğer soket takma imkanı varsa deneyebilirsiniz.
Nerede kullanıldığını vs detay yazarsanız daha net cevap verilebilir.

Arkadaş sormuş iş ile bilgi verebilirseniz arkadaş ve arkadaşlar yardımcı olmak istiyor herhalde .
senin gibi iyi niyetlii kardeşlerimizi yaradan başımızdan eksik etmesin. arkadaşın diğer cevaplarına da bakarsanız burayı okey oynanan ve gırgır şamata için soru cevap iletişimine geçtiğini görebilirsiniz. burada bir saniyemiz bile degerli tek iletişimimiz telefon internet burada en ufak gecikmeler hatalar haberlerde 30 saniye sürüyor biraz ciddiyet istediğim her neyse kusura bakmayın

piyasada bolca bulunan bir parçanın yerine neden muadil kullanma gereksinimi duyuyorsunuz ki datasheetlerindeki frekans gerilim akım değerlerine bakarak karşılaştırarak öğrenebilirsin
Arkadaş o kadar kopyala yapıştıra alışmış ki Şu konudaki cevabı aynen yazmış üstüne görsel eklemiş sadece. Güzel kardeşim bari noktalama işaretlerini düzeltseydin, kelimelerin yerini değişseydin.
Yardımcı olmak istiyorsun tabi anlıyorum ama insanların durumunu, konumunu mesleğini bilmeden yanıt verip karşı tarafı rencide etmemeye çalışmamalısın.

selam aleykum, bozulmuş tl062 yerine muadili ne olabilir ? lm358 olabilir mi ? fikirlerinize ihtiyacım var.
Bu arada tam olarak ne için kullanmak istediğinizi yazarsanız daha detaylı cevap alabilirsiniz.

Forum istatistikleri

Konular
128,167
Kullanıcılar
449,931
Son üye
mecuxell

Yeni konular

Geri