TIA portal

Seyni

Üye
Merhabalar arkadaşlar,
TIA portal v11_sp2 kullaniyorum ve elimde yepyeni S7-1200 6ES7211-1AE40-0XB0 modeli mevcut. Sorun şudur,kullandığım TIA portal'da bu S7-1200 modeli donanım olarak bulunmamaktadır. Yani anladığım kadarıyla TIA portali güncellemem lazım. Programı Siemens sitesine girip güncellemek dışında başka bir çarem yok ama ne yazıkı üye değilim. Üye olmaya çalıştım da ama olmuyor. Şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Merhabalar arkadaşlar,
TIA portal v11_sp2 kullaniyorum ve elimde yepyeni S7-1200 6ES7211-1AE40-0XB0 modeli mevcut. Sorun şudur,kullandığım TIA portal'da bu S7-1200 modeli donanım olarak bulunmamaktadır. Yani anladığım kadarıyla TIA portali güncellemem lazım. Programı Siemens sitesine girip güncellemek dışında başka bir çarem yok ama ne yazıkı üye değilim. Üye olmaya çalıştım da ama olmuyor. Şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim.

Seyni Merhabalar;
Elinizdeki s7 1200 plc için TİA portal v14 veya üstüne ihtiyacınız var daha aşağısıyla programlanamaz.

Kolay gelsin

Tia v15 yazacaktım.v13 yazmışım. Düzeltme için teşekkür ederim.

Merhaba,
Tia v14 kurdum programlamaya başladım bile.Yardım inçin çok teşekkür ederim.

merhabalar tia portal v1
3 yüklü gayet güzel kullanıyordum similasyon programını ve kendı programını .fakat similasyonu actıgımda bu hatayı alıyıorum. compile yapıyorum normal download deyince set pg ayarları na giremiyorum yardımcı olurmusunuz.tekrar silip yükledim probramı olmadı

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    29.5 KB · Görüntüleme: 17
  • Ekran Alıntısı1.PNG
    Ekran Alıntısı1.PNG
    35.4 KB · Görüntüleme: 17
Ceyhunakcay1 Merhabalar;
Simens Licance Manegament programı çalışmamış olabilir bazen otomatik kapatılıyor,tekrar aktif ederseniz .
Kolay Gelsin

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri