Tia Portal Windows 7 64 bit sorunu

burokoli

Üye
arkadaşlar ne yaparsam yapayım 64 bitlik windows7 me kuramıyorum amacım s7-300 ve 400 leri programlamak windows orjinal şimdi yeniden sahtesini yükleyemem lütfen yardımcı olur musunuz ne yapacağım?

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Bu sitede arama yap, cevabı bulacaksın....

Bilgisayarına sanal işletim sistemi kurduktan sonra gerisini halledersin. Wmware diye bir program var. Daha önce forumda anlatıldı sanıyorum. Forumda aratırsan sorunun cevabını bulacaksın.

TIA PORTAL V11 SP2 içerisinde yüklü olan versiyonu WIN7 64 bitte sorunsuz çalışmaktadır.

forumda da çok arattım ama direkt olarak indirme linkini bulamadım hepsi siemense yönlendiriyor ama o update tarzında bana full lazım

Sayn Burokoli,

Aslında aradığınız cevabı orhantarikci arkadaşımız vermiş.

Win 7 kurulu, 64 bit bilgisayarda sadece TIA Portal SP2'yi kurarsanız sorunsuz çalıştırırsınız...

Ancak siz hem internetten indirmek hem de (anladığım kadarıyla) tam sürüm kullanmak istiyorsunuz, bu mümkün değildir.

TIA V11 SP2 kurulum CD'lerinin yanında bir flash disk vardır, bu disk içerisinde kurduğunuz programı tam sürüm yapan "lisans key"

dosyası yer alır, bu "lisans key" elinizde olmazsa kurduğunuz programı sadece 21 gün kullanabilirsiniz. Herhengi bir arkadaştan

alacağınız "lisans key" kopyası da hiç bir işinize yaramaz, Automation License Manager programı hemen kopya "lisans key" dosyasını

bloke etmektedir, yani "lisans key" kopya korumalı bir dosyadır.

Kolay gelsin....

çok iğrenç bir program. koskoca sıemensn ayıbı bu arkadaslar lısans nedir yha herkes kullansın bırak ta ey sıemsn

konuyu hortlatmak istemem ama V12 veya V13 ü kullan hiç sorunsuz çalışıyor

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,907
Son üye
ayse.krcsarge

Yeni konular

Geri