TIA Portal - SM 332 Analog Output Sorunu

PalaKan

Üye
Merhaba arkadaslar
TIA Portalda SM 332-5hd01 (4*12 Bit) Analog Modulden cikis veremiyorum, word mu int mi ne secmemiz lazim, deneme isimli bir tag olusturuyorum %QW372 diyorum compile edince hata veriyor. Hardware de ilk cikisi 372 olarak tanittim gene olmadi. ilk defa kullanacagim yardimci olursaniz cok sevinirim...

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Merhaba arkadaslar
TIA Portalda SM 332-5hd01 (4*12 Bit) Analog Modulden cikis veremiyorum, word mu int mi ne secmemiz lazim, deneme isimli bir tag olusturuyorum %QW372 diyorum compile edince hata veriyor. Hardware de ilk cikisi 372 olarak tanittim gene olmadi. ilk defa kullanacagim yardimci olursaniz cok sevinirim...

Merhana Palakan
Öncelikle INT olacak .

HW de adresi kontrol ettikten sonra symbol list te bir sembol ismi ver.

ScreenShot126.JPG

"ANO_SCALE" ile sonra bunu neyle kontrol ediceksen referans değerini ve min max değerlerini gir çıkışınada sembol listesinde ne yazdıysan artık onu girdikten sonra tamam olması lazım. Kolay gelsin...

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri