TIA-Portal ile Wincc 2008 Flexible Aynı Bilgisayara Kurulur mu?

aydin_3866

Üye
TIA portal ile Wincc 2008 Flexible aynı bilgisayara kurulur mu?windows 7 ultimate 32 bit kurulu.

Wincc 2008 Flexible projesini TIA portal V11 ile açabilir miyiz? Lütfen acil yardım lazım..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
WinCC Flexible ile Aynı PC ye TIA V11 Kurulumu yaptım ve hiçbir sıkıntı yaşamadım. Bilgisayar dilini ingilizce olarak değştiriisen WinCC Flexible ile hazırlanmış proje TIA V11 üzerin migrate seçeneği ile V11 e convert edebilirsin.

Migrate yaparken exclude ''hardware configuration'' seçeneğinin gelmesi lazım ama gelmiyor ne yapmam gerekir?

WinCC Flexible ile Aynı PC ye TIA V11 Kurulumu yaptım ve hiçbir sıkıntı yaşamadım. Bilgisayar dilini ingilizce olarak değştiriisen WinCC Flexible ile hazırlanmış proje TIA V11 üzerin migrate seçeneği ile V11 e convert edebilirsin.
Migrate yaparken exclude ''hardware configuration'' seçeneğinin gelmesi lazım ama gelmiyor ne yapmam gerekir?

WinCc de harhangi hardware oluşturmadığım için sanıyorum hardware configuration seçeneği gelmeden convert işlemi yapıyor. Convert işlemi sonucunda connection ve tag lar bire bir yerinde.

WinCc de harhangi hardware oluşturmadığım için sanıyorum hardware configuration seçeneği gelmeden convert işlemi yapıyor. Convert işlemi sonucunda connection ve tag lar bire bir yerinde.
Peki ne yaparsam ''hardware configuration'' seçeneği gelir?

Forum istatistikleri

Konular
127,960
Kullanıcılar
449,607
Son üye
sinan343834

Yeni konular

Geri