Tfk U6811b kalorifer motoru entegre hakkında.

Yuvarlak içinde olanlara + 12 vericeksin diğer ok işareti ile belirttiğim uclara - gnd bagliyacaksiniz .Harici olarak calistigini görün motorun tam devirde çalışacak bu bağlantıda 18 amper akım çekiyor tam devirde güç kaynaginiz yoksa akü üzerinden çalıştırın eğer çalışmassa bu şekilde entegre de sorun yok demektir Ekli dosyayı görüntüle 67952
Dediğinizi uyguladım motoru dönmüyor. Titreşim gibi kalıyor. Çözüm öneriniz var mı.

Önceki halinin resmi varsa sargıları karşılaştırın derim, ayrıca soketteki hangi uçlara bağlantı yaptığınızı numara vererek resim üzeridnen teyit edin.

Dediğinizi uyguladım motoru dönmüyor. Titreşim gibi kalıyor. Çözüm öneriniz var mı.
Motoru sardirdim dediniz arızalı mosfetleri komple degistirdiginizi söylediniz bu şekilde geriye aklıma gelen mosfetleri takarken soğuk lehim yapmış olma olasiginiz var kartı yerine takarken mosfet bacaklarında kırılma vs olmuş olabilir kart üzerinden motor sargısı ve mosfet bacaklarını ölçerek ilerleyin.

Hepinize teşekkür ederim yorumlarınız için. En baştan sargı mosfetler entegre elden geçti. Araç daha önce incelendiğinde sorun çıkmayınca kalorifer motoru olarak odaklandık. Lakin sigorta tablasindan kaynaklandığın gördük. Aslında arızalar silsilesi varmış. Oto elektrikçi motora yönlendirdiği için araç sağlam diye düşünüldü. Neticede sağlıklı olarak çalıştı. Teşekkür ederim

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,907
Son üye
ayse.krcsarge

Yeni konular

Geri