Teybe bluetooth ekleme konusunda yardim

Olur bunuda kullanabilirsiniz. Bu modülde 12 voltu 5 volta donusturuyor. Teyp icinde yeriniz varsa bu modulude kullanabilirsiniz. Usb cikisindan iki lehimle kablo cikarip bluetooth module baglayabilirsiniz.
Hocam çok teşekkür ederim yardımlarınız ilginiz için ama proje yattı maalesef :( Teybi açinca gördüm cd okuyucunun iki vidası yalama olmuş tornavida tutmuyor ne yapacağım bilmiyorum :/

Hocam çok teşekkür ederim yardımlarınız ilginiz için ama proje yattı maalesef :( Teybi açinca gördüm cd okuyucunun iki vidası yalama olmuş tornavida tutmuyor ne yapacağım bilmiyorum :/
Vidalar tork tipi genelde bı büyük üç yine açar açmıyorsada yan keskinin ucu vida kafası ni tutar

Vidalar tork tipi genelde bı büyük üç yine açar açmıyorsada yan keskinin ucu vida kafası ni tutar
Vida yıldız ya büyük aslında karga burnu olsa etrafından tutup çevirerekte açılır sanırım. Biraz daha uğraşayım olmazsa kargaburnu alıp zorlarım artık.

@serkan_48 Hocam zahmet olmazsa şu ortak bağlantıyı bir daha anlatabilir misiniz? Sanırım hem cd hem çakmaklık devresi sığmayacak.

Vida yıldız ya büyük aslında karga burnu olsa etrafından tutup çevirerekte açılır sanırım. Biraz daha uğraşayım olmazsa kargaburnu alıp zorlarım artık.

@serkan_48 Hocam zahmet olmazsa şu ortak bağlantıyı bir daha anlatabilir misiniz? Sanırım hem cd hem çakmaklık devresi sığmayacak.

Neredesiniz? Antalya ise yardimci olayim.

@serkan_48
Hocam araştırdığım kadarıyla regulatör tepesindeki vida yerini şaşe olarak kullanabiliyoruz. Videodaki adamda onu bir parçanın üzerine vidalamış. Aynı şekilde yapsam sıkıntı olur mu?

Videoyu daha izlemedim. Şimdi pc den bakıyorum.

Mavi kabloyu şimdi gördüm. Mavi kablo ile 12 voltu giriyor. Regüle entegresi eksiyi şaseden alıyor. Orta bacak yani yeşil kablonun bağlı olduğu bacak regülatör entegresinin soğutucusu ile irtibatlıdır. Yani orta bacak eksi uç oluyor. En sağ bacak ise 5 votl çıkışı.

Söylediğiniz şekilde doğru oluyor. Entegreye 12 volt girişi mavi kablo 12 voltun eksisini şaseden alıyor.
Çıkışıda yeşil ve kahve kablolarla bluetooth kitine besleme olarak kullanıyor.

Evet. Bu mesajımda belirtmiştim zaten. Regülatörün soğutucusu orta bacakla irtibatlı. Şaseye bağlanınca ordan eksi almış oluyor. Olur yani.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Geri