TEXACOM ALARM SİSTEMİ KESİNLİKLE TAVSİYE ETMİYORUM

general212

Üye
Arkadaşlar siz kullandınızmı memnunmusunuz bilmiyorum ama

ben farklı zamanlarda 2 adet texacom premier ürün satın aldım

3 cüsü kesinlikle olmayacak 2 müşterimede rezil oldum ingiliz malı olarak gözüküyor fakat çinliler bu işi inanın daha iyi yapıyor

ürünler düzgün çalışmıyor eds ise alarm sisteminden berbat hizmet veriyor

kutusundan arızalı çıkan dış sireni dahi direk değiştirmiyorlar tamir için geri istiyorlar ben bu işi 2004 ten bu yana yapıyorum yenideğilim böyle bişey görmedim elektronik üründür arızalı olur fakat böyle bişey olmaz gönderin tamir edelim dış sireni attım yenisini başka firmadan aldım
sistem 3gün çalıştı dün panelin içindeki iç siren yanmış onuda iptal ettik neyse bugün ise şifreyi 5 giriyosun bir kuruluma geçiyor şimdi ben bu adamları arasam ne olacak gönderin kontrol edelim dicekler 1 hafta alarm yok müşterinin dükkanına hırsız girse ne dicem

şimdi komple sistemi söküp atıcam başka marka alıp takıcam yaptığımız kar 200tl ettiğimiz zarar 350tl

ben eds yi kesinlikle tavsiye etmiyorum meslektaşlarıma duyrulur!!!

madem bu İşde Yeni Değilsin neden Farklı markalar arayışına giriyosun

Benim açımdan bir kuraldır;

1 Her ne şartla olursa olsun DSC Panel
2 Her ne şartla olursa olsun Paradox pır
2 Her ne şartla olursa olsun Paradox Siren
3 " " " " " VD2005 Videafon arama Modülü

Ben Güvenlik sistemi işine 3 Yıl önce girdim herkezin begendıgını Degıl kendı begendıgımı test ederek buldum Panelde Favori 2 marka vardı 1 paradox 2 dsc
Paradoxda yanlıs alarm çalma yada panel arızası sistem kilitlenmesi sorunlarını yaşadım onları çıkarp yerine Dsc kullandım..
Ben buğün sadece Alarm sisteminde Servis adı altında gecen olay Akü degıstırmek oldu

benim görüşüm şansınız çok ters gitmiş ben kullandım texacom yanlız sıkıntı yaşamadım
çok kötü bi durum olmuş sizin adınıza

dediğiniz marklar gerçekten iyidir

ben genelde paynorix ve dsc kullanıyorum 2.ye servise hiç gitmedim bu ürünlere

texakom ingiliz malı şöyle böyle iyi falan derken merak ettik ilk aldığımda teknik servis kalitesini anladık zaten berbat bişey soruyosun yok öyle yok böyle kırk dereden su getirdiler burunları kaf dağın da bu alarmda acil lazımdı paynorix'in tuş takımı benim çok hoşuma gitmiyor tasarım olarak dsc 2gün sonra gelcek dediler bizde zaten 2pırlı bi sistem dükkan için programını öğrendik nasılsa dedik aldık ALMAZ OLAYDIM

NEYSE ARKADAŞLAR EN AZINDAN ALINMAMASI GEREKEN FİRMA VE MARKAYI ÖĞRENDİK HAYAT TECRÜBE

Texecom 2003'ten bu yana kullandığım markalardandır. Texecom piyasada bulabileceğiniz kaliteli alarm panellerinden bir tanesidir. Her marka ürün arıza verebilir, bu o markanın kötü olduğu anlamına gelmez.

Texecom 'u ben de bir zamanlar çok kullandım. Gerçekten kaliteli bir alarm panelidir.

Forum istatistikleri

Konular
127,951
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri