Tesisat Programı

enorma

Üye
arkadaslar ben tesisat çizim programı arıyorum egerr bulan varsa lütfen bana yardım etsin şimdiden cok tesekkür ederim :mad:

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Birde Bunu Deneyin Türk Tesisat Çizim Programı Autocad Tarzı Bir Program İçerisinde Elektrik Sembolleri Mevcut

Ekli dosyalar

• turk-cizim-tesisat.zip
    6.4 MB · Görüntüleme: 5
Bende Merlin gerin ecodial programı var isterseniz yükleyim de denemedim sadece IEC standartlarında AG tesisat programı diyor ama kullanmadım ne kadar işe yarar bilmiyorum ben autocadde rahatım.

buprogramı nasıl indireceğim lutfen yardımcı olunuz

arkadaşlar bu programı indirip kurdum ama demo programi diye bir uyari veriyor.bu programi tam anlamiyla kullanabilmek için satin alinmasimi gerekiyo ücretli bir programmi bu.eğer ücretli değil ise nasil tam olarak bütün özelliklerini kullanabileceğim . bi şifresi felan varmi

programın siresini nasıl ögrene bilirim bilen göndersin arkadaslar

mutarh arkadasım bu programın sifresinide gonderırmısın

bu programın tam sürümünü 1400 euro karsılıgı aldım. ama program yine de eksik. hesaplamaları eksik yapıyor.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,601
Son üye
AlienInc

Yeni konular

Geri