Tesis bilgileri

Kolay gelsin. Herkese Covid 19' suz mesailer.
arkadaşlar şöyle bir bilgi arıyorum örneğin
sorumluluğumda 450 adet tesis var bu tesislerin işletme kodundan tutunda akım trafosu seri numarasına gelinceye kadar bir envanter hazırlamak istiyorum excell ile hazırlamak biraz sıkıntılı, hazır şablonlar veya programlar var mıdır ? yani tesis bilgileri genel olarak topluca görülebileceği gibi mesela 250 kva trafo kaç tane gibi sorulara da cevap bulabileceğim mesela şu seri nolu cihaz hangi tesiste bakımları ne zaman yapılmış gibi.. yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Kolay gelsin. Herkese Covid 19' suz mesailer.
arkadaşlar şöyle bir bilgi arıyorum örneğin
sorumluluğumda 450 adet tesis var bu tesislerin işletme kodundan tutunda akım trafosu seri numarasına gelinceye kadar bir envanter hazırlamak istiyorum excell ile hazırlamak biraz sıkıntılı, hazır şablonlar veya programlar var mıdır ? yani tesis bilgileri genel olarak topluca görülebileceği gibi mesela 250 kva trafo kaç tane gibi sorulara da cevap bulabileceğim mesela şu seri nolu cihaz hangi tesiste bakımları ne zaman yapılmış gibi.. yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.
Sizin mesajı okuyunca şunu diyesim geldi . Türkiye de bir çok tesisin malesef ariza görünmeden bakımı yapılmaz ya da bakımı yapıldı diye kaydı düşülür. Adam gibi nizami calişa-bile-n teknik personeller varsa tenzih ederim .

Sizin mesajı okuyunca şunu diyesim geldi . Türkiye de bir çok tesisin malesef ariza görünmeden bakımı yapılmaz ya da bakımı yapıldı diye kaydı düşülür. Adam gibi nizami calişa-bile-n teknik personeller varsa tenzih ederim .
ben böyle bir uygulama/şablon vs varmı diye sormuştum herhalde yanlış anlaşıldı konu uygulama şekline dönüşmüş ben uygulama (.exe) sormuştum

emin olmamakla beraber sap Bakım modülü bu işi görür mü bilmem. kullanmadım hiç.
@Under Ground 'ta ne yazık ki haklı. Büyük bir kısım öyle.

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri