Tesbihhane.com"un ürünleri güvenilir mi?

neotrino

Üye
Merhaba arkadaşlar ametist taşından tesbih hediye aldım,fakat 3 sabah kullanmaya nasip olmadı,çünkü ipi koptu.Şayet yeni tespih alacak arkadaşlara tavsiyede bulunmak istiyorum mutlaka ipini değiştirsinler.Sikayet.com"a üye olduktan sonra üretici firmaya Tesbihhane .com"a tesbih bölümünde bir öneride bulundum,inşallah yetkili kişilere ulaşır.Teşekürler

Siyah ipli olanlar genelde sağlam olmuyor. Turuncu kalın ip ile değiştirmek gerekiyor.

Taş tesbihler de hangi ipi kullanırsanız kullanın, mutlaka taneler ipi kesecektir. Ayrıca ametist taşı işlenmesi çok zor olduğundan keskin köşeler daha fazladır. Buda ipin daha erken kesilmesine neden olur. Taş tesbihler çekmeye çok elverişli tesbihler değil. Çekmek için taş tesbih kullanacaksanız , gerçek Oltu taşını tavsiye ederim. (Rus taşı değil.)

Merhabalar,balık misinasın'dan çok kaliteli tespih ipi yapılabilmekte,şuanda bizzat kendim kullanmaktayım ve misinayı ipe tercih ettiğimden beri toplam 20 günde 20.000 zikir ettim ve hiçbir sorunla karşılaşmadım ve bu tür misinaları kullanmanızı tavsiye ederim.Teşekkürler.

Ekli dosyalar

• Tesbih ipi.jpg
    Tesbih ipi.jpg
    268.6 KB · Görüntüleme: 12
Taş boncuklar için ince çelik ip vardı hatırladığım kadarıyla, keskin kenarlı taşlar için tavsiye ediyorlar.

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri