Termikel setüstü ocak sönüyor

Ömer2719

Üye
Merhaba arkadaşlar. Ocağın wok gözü çakmak çakıyor, yanıyor ama elimi bırakınca sönüyor. Emniyet termokupl bozulmuştur dedim. Yenisini taktım ama yine sorun devam ediyor. Düğmenin oraya su filan dökülmüştü birkaç gün kullanmayıp kuruttum. Hatta kendiliğinden çakıyordu ama kurudu herhalde şimdi yapmıyor. Acaba bu durumla alakalı çevirdiğimiz düğmelerde bi sıkıntı mı var. Neden olabilir.

Merhaba arkadaşlar. Ocağın wok gözü çakmak çakıyor, yanıyor ama elimi bırakınca sönüyor. Emniyet termokupl bozulmuştur dedim. Yenisini taktım ama yine sorun devam ediyor. Düğmenin oraya su filan dökülmüştü birkaç gün kullanmayıp kuruttum. Hatta kendiliğinden çakıyordu ama kurudu herhalde şimdi yapmıyor. Acaba bu durumla alakalı çevirdiğimiz düğmelerde bi sıkıntı mı
Gaz musluğunda termokupur bobini var o arıza yapmış olabilir

Bobinde değişe bilir valf de ama bobini bulmak zor olabiliyor

Merhaba arkadaşlar. Ocağın wok gözü çakmak çakıyor, yanıyor ama elimi bırakınca sönüyor. Emniyet termokupl bozulmuştur dedim. Yenisini taktım ama yine sorun devam ediyor. Düğmenin oraya su filan dökülmüştü birkaç gün kullanmayıp kuruttum. Hatta kendiliğinden çakıyordu ama kurudu herhalde şimdi yapmıyor. Acaba bu durumla alakalı çevirdiğimiz düğmelerde bi sıkıntı mı var. Neden olabilir.
Kısa video ekler misiniz?

Forum istatistikleri

Konular
128,177
Kullanıcılar
449,938
Son üye
Dragonov

Yeni konular

Geri