Termik düz bağlama iptal

çok acil değilse mkş'nin çalışma mantığını, bağlantı şemasını bilen birinin kontrolkalemini eline alması daha doğru olur, hem sizin can güvenliğiniz için hem çalışanların can güvenliği için.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
TMŞ ve MKŞ aynı mı diyorsunuz ?
Ben otomatik sigortaya ve motor koruma şalterine TMŞ diyeni ne gördüm ne duydum . Otomatik sigorta otomatik sigortadır , MKŞ de motor koruma şalteridir . Sizin bu tanımlama grubunuz kusura bakmayın ama kendi kafanızda yaptığınız bir gruplandırma . Yok öyle birşey . Ayrıca motor koruma özelliği de olan TMŞ ler de var siemens te ( MKŞ değil üstüne basa basa söylüyorum , koca şalter ) .Ekli dosyayı görüntüle 58279

Otomatik sigorta otomatik sigortadır

Sn. @Under Ground, Otomatik Sigorta'nın çalışma prensibini bir de sizden öğrenebilir miyiz? Yani bu cihazlar ne tür bir koruma yapıyor? Otomatik Sigortaların kullanım amacı nedir? Teşekkürler.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri