Termik düz bağlama iptal

Hasan059

Üye
Merhaba, mevcut olan termiğin amperi düşük yeni malzeme gelene kadar düz bağlamak istiyoruz nasıl yapabiliriz?Teşekkürler.
IMG_2734.JPG

IMG_2735.JPG

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
[

ama illa yapacağım diyorsan nc ye bağlı kabloları çıkar ve birleştir
Bu hususlarda tavsiye vermemek bence daha doğrudur . Çok çalışkan bir canlının aklına bir şey düşürmek diye özlü bir deyimimiz vardır bu durumu açıklayan :)

Resimdeki cihazlar termik değil. Termik manyetik şalter (motor koruma). Komple sökmeden devre dişi kalmaz.

Kolay gelsin...

TMŞ ve MKŞ aynı mı diyorsunuz ?

TMŞ (termik manyetik şalter) termik ve manyetik koruma yapabilen anahtarlama elemanlarının ortak adıdır. Kullanım yerine uygun olarak farklı özellik ve değerlerde üretilirler. Otomatik sigorta, kompakt şalter, motor koruma şalteri vb . Bütün bunlar tanım kolaylığı sağladığı için farklı isimlerle anılsa da TMŞ dir. Bu yüzden yazımda yanlış anlaşılma olmaması için parantez içinde "motor koruma" yazdım. Öyle yazmasaydım bazı arkadaşlar mutlaka o TMŞ değil motor koruma diyecekti.

Kolay gelsin..

TMŞ (termik manyetik şalter) termik ve manyetik koruma yapabilen anahtarlama elemanlarının ortak adıdır. Kullanım yerine uygun olarak farklı özellik ve değerlerde üretilirler. Otomatik sigorta, kompakt şalter, motor koruma şalteri vb . Bütün bunlar tanım kolaylığı sağladığı için farklı isimlerle anılsa da TMŞ dir. Bu yüzden yazımda yanlış anlaşılma olmaması için parantez içinde "motor koruma" yazdım. Öyle yazmasaydım bazı arkadaşlar mutlaka o TMŞ değil motor koruma diyecekti.

Kolay gelsin..
Ben otomatik sigortaya ve motor koruma şalterine TMŞ diyeni ne gördüm ne duydum . Otomatik sigorta otomatik sigortadır , MKŞ de motor koruma şalteridir . Sizin bu tanımlama grubunuz kusura bakmayın ama kendi kafanızda yaptığınız bir gruplandırma . Yok öyle birşey . Ayrıca motor koruma özelliği de olan TMŞ ler de var siemens te ( MKŞ değil üstüne basa basa söylüyorum , koca şalter ) .
Adsız.jpg

Ben otomatik sigortaya ve motor koruma şalterine TMŞ diyeni ne gördüm ne duydum . Otomatik sigorta otomatik sigortadır , MKŞ de motor koruma şalteridir . Sizin bu tanımlama grubunuz kusura bakmayın ama kendi kafanızda yaptığınız bir gruplandırma . Yok öyle birşey . Ayrıca motor koruma özelliği de olan TMŞ ler de var siemens te ( MKŞ değil üstüne basa basa söylüyorum , koca şalter ) .Ekli dosyayı görüntüle 58279

Arkadaşım siz yukardaki ürüne ister motor koruma şalteri deyin , ister trafo koruma şalteri deyin , ister hat koruma şalteri deyin , ister kompakt şalter deyin , isterseniz termik manyetik şalter deyin.

Ben verdiğiniz örnekteki şaltere motor , trafo ve hat koruması için üretilmiş kompakt tip termik manyetik şalter diyorum.

Kolay gelsin...

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,852
Son üye
ddknght

Yeni konular

Geri