Termal Kamera Sensörünü Nasıl Kontrol Edebilirim

Arkadaşlar mehaba MLX75024 sönsörünü alıp termal kamera yapmak istiyorum .
Daha projenin araştırma aşamasındayım.
Sizce bu sensörden görüntü almak için hangi microcontroller ve ya geliştirme kartı kullanabilirim ve arayüzü pcden nasıl yazabilirim ?
Aydınlatırsanız çok sevinirim . Lütfen yardımcı olun. Kaynak varsa kaynak atın ing tr farketmez .

MLX75024 is an optical time-of-flight (TOF) image sensor. Potential use cases include gesture recognition, automotive in-cabin monitoring,.

Uzman değilim ama termal geçmiyor, doğru ürün mü değil yoksa yapmak istediğinizin / projenin adı mı bu değil?

Buna bir breakout board bulmak veya cizmek lazim.
Sonra Chrom-ART li bi stm32 dev board u olur,, ucuz bi çin malı fpga olur. Oradan Raspberry Pi 4 ye usb den gondermek olur.
Epey iş. Sensorun Datasheet ini okunadım ama pixel analog degerini alamıyorsa bir işe yaramaz. Bu kadar calisma bosa olmasın.
Basarilar dilerim.

Buna bir breakout board bulmak veya cizmek lazim.
Sonra Chrom-ART li bi stm32 dev board u olur,, ucuz bi çin malı fpga olur. Oradan raspberry pi 4 ye usb den gondermek olur.
Epey iş. Sensorun Datasheet ini okunadım ama pixel analog degerini alamıyorsa bir işe yaramaz. Bu kadar calisma bosa olmasın.
Basarilar dilerim.
Aynen hocam bi breakout çizmek şart lakin ben bunu fpga ve rasberry yerine arm (stm32)+rasberry pi veya sadece esp32 veya esp32 + rassberypi kullanma seçeneklerine sahip olabilir miyim ?
MLX75024 is an optical time-of-flight (TOF) image sensor. Potential use cases include gesture recognition, automotive in-cabin monitoring,.

Uzman değilim ama termal geçmiyor, doğru ürün mü değil yoksa yapmak istediğinizin / projenin adı mı bu değil?
dogrudur hocam tof olarak geçiyor .

merhaba projenizi gerçekleştirdiniz mi bende böyle bir proje gerçekleştricem yardımcı olursanız sevinirim

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri