Tereyağ Kutusundan TEPE LAMBASI _ Bugün Ne Yapalım? -18-

elektrofizikci

Usta Üye
hazırlayan: elekTRofizikci. Bu bölümde tereyağ kutusu ile polislerin kullandığı araç üstü tepe lambası yapmaya çalışacağız. Kaputa yapışması için hoparlör mıknatısı, led olarak parça şerit led, çakmak girişi için bozuk oto tipi cep telefonu şarj aleti, şerit ledi sürmek için IRFZ 44 mosfeti, ledleri yürütmek içinde 555 ile 4017 entegrelerini kullanacağız. İyi Seyirler...

FOTOĞRAFLAR: https://www.facebook.com/media/set/...1073741934.291475934373995&type=3&uploaded=39

VİDEO:

Trafiğe çık ta çevirsinler çakar takarsın ha:) Ümit kardeşim kendine acımıyon arabaya da mı acımıyon mıknatısın altına plastik koy bez koy boyayı haşat eder o perçinler ;).

abi kullanıcı değilim yaw, yapıcıyım ben... yarın bi devre yaparım parça lazım olur ona kullanırım :) Aklıma geldi iki dakka yapayım dedim.. keyfiii... keşke arabam olsa da boyasını çatlatsa :)

abi kullanıcı değilim yaw, yapıcıyım ben... yarın bi devre yaparım parça lazım olur ona kullanırım :) Aklıma geldi iki dakka yapayım dedim.. keyfiii... keşke arabam olsa da boyasını çatlatsa :)
İnşaallah nasip eder ama başkasının malına da aynı özeni gösterelim "abi ben Temel devam et" dememek lazım :)

gayet başarılı ;)
sn.elektrofizikci öncelikle anlatımdaki akıçı konuşmanız çok iyi hem anlaşılır hemde ne söylicenizi biliyor olmanız konuya hakim olduğunuzun kanıtı sadece bu devre için demiyorum bazılar bir şey anlatırken "ıı ..aaa vs. çok kullanır o yüzde dedim .

devreyi ben yapıcam çiftlikdeki iş makinalarının arkasına katılan ekipmanlarda kullanmak için sök-tak birşey düşünüyordum bu iyi oldu ledri sarıya çevirmem yeterli benim için

o da bir şey mi? ben ayakkabı kutusundan amfi yapmıtşım. ama beğenmedim rf modülator kutusundan yaptım :98

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,165
Kullanıcılar
449,930
Son üye
oguuz680

Yeni konular

Geri