Televizyonda DVR cihazınındaki görüntüyü izleme

Sn. esesibo26,

Daha önce hiç kullanmadım, google'dan bulduğum Geovision - How to setup remote network and Internet viewing adresini incelerseniz belki faydası dokunur.

Saygılarımla,

dvr kartı lazım bilgisayara takılacak sonrada modemde port açacaksınız ve dvr kartının kendi programı izlemek isteyen bilde kurulu olacak tam hatırlamıyorum ama bi ip numarası yazılıyodu programa sonra bağlantı kuruluyo vve izleniyor.

cihazı daha önce kullanmadım ben ama network ayarlarından ıp ataman gereklı static ıp yı localde herhangi bir pc nin arama cubuguna gırdığın zaman dvr a ulaşırsın ve kullanıcı adını ve şifreni yazarak görüntülere ulaşabılırsın ama ben localde değil uzak bir noktadan izlemek istiyorum diyorsan modemde port acman gereklı birde static ıp yaptırırsam turktelekomdan daha ıyı olur statıc ıpnı gırerek ulaşabılırsın dvrın menusunden network ayarlarına gel orda ıp adres yazan bölüme uzak bir ıp yaz örneğin 192.168.1.254 netmask yazan bölüme 255.255.255.0 yaz gateway yazan bölüme ise modeme ulastığın ıp i yaz örneğin aırteıs ıcın 192.168.2.1 dir bu network ayarlarını kaydet birde port aç mesela 8000 olabılır networku aktıfe et ayarları kaydet cık bu sekılde localdeki herhangi bir pcden exploer arama bölümüne 192.168.1.254 yazdığında karsına kullanıcı adı ve parola ekranı cıkar dvrın kullanıcı adını ve parolasını gırdıgınde görüntülere ulaşırsın

Forum istatistikleri

Konular
128,175
Kullanıcılar
449,936
Son üye
AsilOzgenc

Yeni konular

Geri