Televizyonda DVR cihazınındaki görüntüyü izleme

esesibo26

Üye
Arkadaşlar merhaba; benim bir sorunum var. Şimdi bir adet DVR cihazımız var. 8 kanal. Bu normalde bir odada monitörle izlenebiliyor. Yalnız biz bu DVR cihazının Video-out çıkışı ile televizyona bağladık. Ama görüntü alamadık. Yalnız kablo ile 37 ekran başka bir televizyonda görüntü aldık. Bir de direk bir kamerayı bağladığımızda AV1 den görüntü alıyoruz. Bu sorun neden kaynaklanabilir? Yardım ederseniz sevinirim.

Sn.esesibo26,göstermesi gerekir.Bir yerlerde hata var.Kablo,kablo uçları vs.DVR den BNC soketli video çıkışından koaksiyel kablo ile görüntüyü alıp TV video girişlerinden birine girip,kumandadan da giriş yaptığınız yerin görüntüsünü seçerek izlersiniz.

Yalnız kablo ile 37 ekran başka bir televizyonda görüntü aldık. Bir de direk bir kamerayı bağladığımızda AV1 den görüntü alıyoruz.

dediğinize göre bağladığınız tv nin av görüntüleme modundaproblem var gibi görünüyor. bir kaç defa benim de başıma gelmişti tv tamircisi sorununu çözebilir.

görüntü yü skarttan mı alıyorsun yoksa tv video girişinden mi ?

Arkadaşlar merhaba; benim bir sorunum var. Şimdi bir adet DVR cihazımız var. 8 kanal. Bu normalde bir odada monitörle izlenebiliyor. Yalnız biz bu DVR cihazının Video-out çıkışı ile televizyona bağladık. Ama görüntü alamadık. Yalnız kablo ile 37 ekran başka bir televizyonda görüntü aldık. Bir de direk bir kamerayı bağladığımızda AV1 den görüntü alıyoruz. Bu sorun neden kaynaklanabilir? Yardım ederseniz sevinirim.

DVR cihazı aynı anda hem VGA çıkışından hem de BNC (VİDEO ÇIKIŞ) UCUNDAN görüntü vermez.VGA ucuna monitör bağlı iken ana menüden görüntü ayarlarına girip,görüntü çıkış ucunu video çıkış olarak değiştirmeniz gerekiyor.bunu yaptığınız anda monitördeki görüntü gidecektir.diğer video çıkış ucu aktif olacaktır.konu tamamen dvr cihazının ayarları ile ilgilidir.tv de scart girişine veya sarı renkli RCA TOS soketine bağlayıp AV konumuna aldığınızda görüntü gelecektir.kolay gelsin.

hakan bey çok teşekkür ederim. Sorun o yüzden kaynaklanıyormuş peki şöyle bir şey olabilir mi kameraların kablosundan bnc çoğaltıcı ile çoğlatılıp farklı bir yerde olan dvr kartı olab bir pc ye hat çekebilir miyiz.

bu soruyada ben cvb vereyim kamera görüntüleri 75 ohm dur eğer diğer cekeceğiniz yer cok uzak değilse olabilir yanlız video yükseltici kullanmanızda fayda var yanlız merak ettığım şu siz aynı mekanda ıkı kayıtmı tutmak ıstıyorsunuz yoksa pcden izlemek için mi böyle bir yola baş vuruyorsunuz eğer pcden izlemek yada başka bir pcye localde ikinci kayıt yapmak için program yükleyip kayıt yaptırabilirsiniz ikinci bir capture karta gerek yok network üzerinden herşey yapılabilir yanlız cihaz nasıl bir cıhaz destekliyormu onu bilemem marka model yazarsanız yardımcı olmaya calısırım saygılar kolay gelsin

balitech standalone 8 kanal bir dvr cihazı jek_murat. nasıl bir program yüklemem gerekli ve nasıl ayarlar yapabilirim. Ethernet çıkışı var dvr cihazının

dvr cihazındaki görüntüyü internet üzerinden nasıl izleyebilirim? Bu konuda izleyeceğim bilgisayarda kullanacağım program nedir?

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri