Telemecanique tsx nano plc

korkmaz_design

Yönetici
Yönetici
Yönetici
arkadaşlar bir işletme telemecanique tsx nano plc arıza vermiş plcnini girişleri tamam ama çıkış vermiyo tüm kontrolleri mekanik bir arıza bulamdım plc nin içindeki programa bakıcam ama tsx nano plc kablo yok nerden nasıl temin edebilirm

Değerli arkadaşım. epeydir siteye girmiyordum ama yinede ek bilgi olsun diye yazayım dedim. Plc eğer inputlar olduğu halde çıkış vermiyorsa şu adımları takip etmek gerekir:
1. plc'ye gelen inputların birinde veye birkaçında eksiye değen olabilir yada gövdeye kısa devre olabilir.
2. plc programını silmiş olabilir. Bunun içinde benim çalıştığım fabrikadaki kullandığımız telemecanique tsx plc için kalvye var. onu kullanarak program kontrolü yapıp eprom yüklemesi yapabiliyorum. Ayrıca telemecanique plc programı var ama aktarma kablosu bende de yok. o yüzden yardımcı olamam. ama internette kablo şemasıyla ilgili bilgi bulabilirsin. şimdiden kolay gelsin.

arkadaşlar bir işletme telemecanique tsx nano plc arıza vermiş plcnini girişleri tamam ama çıkış vermiyo tüm kontrolleri mekanik bir arıza bulamdım plc nin içindeki programa bakıcam ama tsx nano plc kablo yok nerden nasıl temin edebilirm

perpa teknik elektrik firmasından geçen gün alındı

Banada arızalı bir tsx nano plc geldi, micro premier bağlantı kablosu var ama bunu pc ile nasıl haberleştirebiliriz, programını henüz temin edemedim programı bana gönderebilecek var mı acaba? Ayrıca xp'de çalıştırabilirmiyiz... Teşekkürler

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,596
Son üye
anilhikmet

Yeni konular

Geri