Telemecanique Soft Starter Programı Power Suite 3.1 programı

mur@d

Üye
Merhabalar;
Telemecanique SS Programı Power Suite 3.1 programını internette aradım fakat bulamadım.Program ücretli .Bilgisi olan arkadaşlar kısa zamanda cevap yazabilirler mi???

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
mur@d arkadaşım mail adresini verirsen power suite programını gönderebilirim.

mail adresim; *********@hotmail.com
ilginize teşekkür ederim.

Msn ve mail adresi vermek yasaktır.
Düzenleyen: Blacktooth

KORAY- Ü ' Alıntı:
mur@d arkadaşım mail adresini verirsen power suite programını gönderebilirim.

Sn. KORAY-Ü,

Sakıncası yoksa upload edip buraya link i yazabilir misiniz..?

Saygılar

Selamlar,

Power suite sadece soft starter programı değildir. Diğer sürücüleri ve servo sürücüleride kapsayan genel bir programdır.
3.5 versiyonu ve ek leri vardır. Schneider destek hattını ararsanız bölgenizdeki ilgiliden size program verilebilir.

arkadaşlar POWER SUİTE programı lisanlı olduğu için meil ve upload edemiyorum ancak orjinal CD' yi size adresinizi verirseniz kargo aracılığıyla göndere bilirim siz programı yükledikten sonra bana tekrar gönderirsiniz bu şekilde size yardımcı olabilirim .

arkadaşlar bende SR2 B121FU modeli var ama ekran uüzerinden yükleme yaptım run yapmıyor ınputu görüyor output yapmıyor bilgisayar üzerinden yükleme yapmak istiyorum drıve yi nereden yükleye bilirim teşekkür ederim

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,841
Son üye
nazoyata

Yeni konular

Geri