Telekonferas oda aydınlatma

rahmiozel

Üye
merhaba 6500 kelvin led 1000 lüx ün üstünde aydınlatma istenmektedir kaçtane kare led kullanmalıyım ,
odanın boyu 6.22 cm
odanın eni 4.22cm
tavan yüksekliği 3.00 cm
standart 1000 lüx olaması lazımmış lütfen yardımçı olursanız sevinirim

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Merhaba, armatürün markası ve ürün kodu varsa iletebilir misiniz? Asma tavan var mı? Armatür montaj yüksekliği nedir? Yardımcı olmaya çalışayım.

ışık rengi 6500 kelvin led daylight istenmektedir tavan yüksekliği 3.00 cm tavan taş yünü veya alçipanla kapanacak kare led kullanamak istiyorum benim için 1000 lüx yakalamam için kaçtane bağlamam gerekiyor

Alan ne kadar onu yazmamışsınız.
Ya da kaç kişi var toplantıda.
1000 Lux çok yüksek. Profesyonel
kameralar bile 200 Lux de kaliteli
resim verir.
Cidden 1000 Lux gerekli ise;
profesyonel aydınlatma ürünleri
kullanmanız gerekebilir.
Arri, SGM, vs...

merhaba hocam hocam oda ölçüleri aşağıda pelsan veya başka marka kare led düşünüyorum sizce uygunmudur 10 veya 15 tana
odanın boyu 6.22 cm
odanın eni 4.22cm
tavan yüksekliği 3.00 cm tşk ederim
Alan ne kadar onu yazmamışsınız.
Ya da kaç kişi var toplantıda.
1000 Lux çok yüksek. Profesyonel
kameralar bile 200 Lux de kaliteli
resim verir.
Cidden 1000 Lux gerekli ise;
profesyonel aydınlatma ürünleri
kullanmanız gerekebilir.
Arri, SGM, vs...

merhaba hocam hocam oda ölçüleri aşağıda pelsan veya başka marka kare led düşünüyorum sizce uygunmudur 10 veya 15 tana
odanın boyu 6.22 cm
odanın eni 4.22cm
tavan yüksekliği 3.00 cm tşk ederim

Son düzenleme:
Telekonferans odasında kamaşma sorunu ile karşılaşmamak adına UGR 16 ürünler kullanmak zorundasın. 4x3 dizilimle 3400lm ışık çıkışlı ürünler işini görecektir. Ek olarak ürünlerin DIM edilmesi gerekir.

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri