Telefonum samsung a7 2016 samsung yazısında kaldı açılmıyor

merhaba telefonum a7 2016 daha onceden yaklasık 10 defa telefonumu acıp kapatırken arada samsung yazısında kalıyordu hard reset işlemini uyguladıgımda normal bir şekilde telefon açılıyordu demin yazılım güncellemesi gelmis yükleyeyim dedim yükledim telefon yeniden başlatışırken samsung yazısında kaldı hard reset denedim ama samsung yazısı gidip tekrar geliyor (hard resete girmiyor) dowload moda girebiliyor .Boşta dururkende dakikada 1 geri ve menü tuşu yanıp sonuyor kendini yeniden baslatıyor pc ye taktıgımda aygıt ve yazıcılarda samsung android olarak görüyor ama bilgisayarımda gözükmüyor ve bu arada telefon rootlu degil yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler

sammobile.com dan telefonuna uygun rom ve odin programını indir telefonunu download moda alıp pcye bağla telefon yazılımını pcden yükle ozaman sorun kalmaz.
Nasıl yapacağını google dan arayabilirsin.
Kolay gelsin

sammobile.com dan telefonuna uygun rom ve odin programını indir telefonunu download moda alıp pcye bağla telefon yazılımını pcden yükle ozaman sorun kalmaz.
Nasıl yapacağını google dan arayabilirsin.
Kolay gelsin
Teşekkkürler ben yaklaşık 4 5 defa rom yüklemeye çalıştım odin ile ama sürekli olarak hata veriyordu sonra neyse dedim telefoncuya gotureyim yolda giderken telefon birden açıldı 3 gündür kullanıyorum sıkıntısız

Son düzenleme:
Ses açma ve menü tuşuna basılı iken güç tuşuna basın, güç tuşunu bırakın, sonra diğerlerini bırakın. Çıkan menüden "wipeout cahce memory" seçin ve güç tuşu ile seçimi onaylayın. Sonra "reboot" seçeneği ile telefonu yeniden başlatın. Bu işlemi 6 ayda bir yapsanız iyi olur.

Ses açma ve menü tuşuna basılı iken güç tuşuna basın, güç tuşunu bırakın, sonra diğerlerini bırakın. Çıkan menüden "wipeout cahce memory" seçin ve güç tuşu ile seçimi onaylayın. Sonra "reboot" seçeneği ile telefonu yeniden başlatın. Bu işlemi 6 ayda bir yapsanız iyi olur.
Tesekkurler

Hocam böyle yaptığımız zaman cache bellek de bulunan bilgileri silmiş oluyoruz doğru mu ve ayrıyeten şunu öğrenmek istiyorum telefondaki numaralarım ve gider mi

Hocam böyle yaptığımız zaman cache bellek de bulunan bilgileri silmiş oluyoruz doğru mu ve ayrıyeten şunu öğrenmek istiyorum telefondaki numaralarım ve gider mi
Ayarlar, yüklü programlar, rehber silinmez.

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri