Telefon Santralleri

arkadaşlar ericsson md 110 santraline yeni geçtim aslen elektrik öğretmeniyim ve bu konulara yabancıyım mesleki açıdan bu sıkıntılı dönemi atlatmak için bir arkadaş yardımına ihtiyacım var santral ile ilgili bilgisi olan varsa yardımı için minnettar kalırım [email protected] sedece krone ile telefon arası arızaları giderebiliyorum saygılar

arkadaşlar ericsson md 110 santraline yeni geçtim aslen elektrik öğretmeniyim ve bu konulara yabancıyım mesleki açıdan bu sıkıntılı dönemi atlatmak için bir arkadaş yardımına ihtiyacım var santral ile ilgili bilgisi olan varsa yardımı için minnettar kalırım [email protected] sedece krone ile telefon arası arızaları giderebiliyorum saygılar

telefon santıralim var ben bu santırala bağlı telefon ucunda 24 v dc akım var bu akımı kulanarak bir role atacam ama telefon meşgule düşüyor veya bağladımda ucları roleye kontak acıyor ben bu roleyi telefon caldın da nasıl acar kapatımda telefonu role kontağını nasıl kapatırım teşekürler

Roleye bağlantı yapmadan önce seri olarak 1 mF 250 V bir kondansatör kullan. Bu 24 v dc voltajını roleden ayırır. Telefon arandığında 70-90 V Ac üretilir ve role çeker.. Kolay gelsin.

Arkadaşlar ben yeni kayt oldum. sizlerin engin bilgilerine baş vurmak istiyorum şimdiden önerileriniz için teşekür ederim. ben 150 haneli bir sitede oturmaktayım. en az 140 abonelik dahili telefon santralı lazım bu santralı teknik özellikleri faz önemli değil komşular arasında ve siteye gelen misafirleri konuklara bildirecek şekilde ,kısacası telekoma bağlı olmayacak.bana en uygun hangi telefon santralını tavsiye edersiniz . interneten taradım makül birini bulamadım yardımcı olursanız menmun olurum. sevgiler , bütün arkadaşların çalışma hayatlarında başarılar dilerim.

___________________________________________________________________________________________

arkadaşlar 135 haneli kusura bakmayın 135 yerine 150 yazmışım .

___________________________________________________________________________________________

Düzenleyen: Blacktooth

Selam,

İhtiyacınız olan santral için ayırdığınız bütce size önerebileceğim santral markaları hakkında belirleyici olacaktır. Her işin bir bedeli vardır elbette. Amacınız kimseye para kandırmadan sadece en ucuzu yaptırmak ise emin olun yaparsınız ama santral sadece satın alım kullanılan bir cihaz değildir. İşletme ve idame masrafları ileride canınızı sıkabilir.

Tercih ettiğiniz ürünün ihtiyacınız olan kapasiteyi sorunsuz çalıştırabilmesi ve ihtiyaç duyduğunuzda ulaşabileceğiniz teknik servislerinde güçlü olması gerekir... Her sıkıntıda para ödemek istemiyorsanız santrali tercih etmeden önce mutlaka işletme maliyetlerini de araştırınız.(Ör: Lisans, servis ücreti, arızalanma sıklığı, kurulum ayrıntıları,topraklama, hat inşası gibi) Ödeyeceğiniz para değil alacağınız hizmet önemli....

arkadaşlar slm kolay gelsin verdiğiniz bilgiler için teşekkürler . yanlız bana telefon santralinin çalışma prensibi hakkında bilgi verebilirmisiniz.her hangi bir marka olabilir sadece telefon santrali nasıl çalışır ana konu bu şimdiden teşekkür ederim saollun

Panasonic TDA 200 modelini biz kullaniyoruz ve bir sikayetimiz yok...Ingilizce dokuman olarak User's Manuel mevcut...Turkcesini bulamazsaniz yollayabilirim...Kolay gelsin

çok çok minnettar kalırım o dökümanlara ihtiyacım var ustadım

göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı şimdiden teşekür ederim

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri