Telefon Santralleri

KAYA1967 Arkadasım senın ıstedıgın santral 4/140 kapasiteli
Fiyatı yaklasık montajı harıc 5.800.ytl + kdv

arkadaşlar ben forma yeni katıldım panasonic KX-TDA600NE modellerin kurulumu ve kullanımıtla ilgili bilgiye ihtiyacım var

yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekür ederim

sayın Ahir cevabın için teşekkürler 1.sorumun sebebi telefon çaldığında ve konuşulurken ,telefon çaldığında bi röle çektirip radyoyu kapamak telefonu kapattığında ise radyonun tekrar açılmasıdır bu yuzden sormuştum 2. sorumun hatasını hale bulamadım. teşekkürler
Sayın soycul !
Konu açılalı bayağı olmuş, konuyu hortlatayım biraz.
Sizin istediğiniz çalışmayı ben daha önce yapmıştım. Atölyede radyo çalarken telefon çaldığında radyonun sesini kapatıp, konuşma bittikten sonra ahizeyi yerine koyunca radyo çalmaya devam ediyor.
Telefonun ahizesini koyduğumuz yerde bir swiç vardır. O swiçin yanına ikinci bir swiç koymuştum ve kontaklarına kolonlara giden kabloyu bağlamıştım. Ahize yerinde dururken kontakları kapalı konumda ve kolonlara ses gidiyor. Ahizeyi kaldırınca swiç kontakları açılıyor ve kolona giden ses kesiliyordu.

ben bi santrale f-city bağlıyorum fakat çıkış numarasını bilmediğim için çıkış alamıyorum.telekom için 9u koçnet için 555 i kullanıyor santral çıkış numarası olarak.

çıkış numarasını benim mi ayarlamam lazım yoksa otomatik olarak santral yada cihazmı bir numara veirir açıkçası bu konuda pek biligilide değilim.

Arkadaşlar
alcatel office 4200-e model telefon santrali kullanım kılavuzu arıyorum.Bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum.

değerli kardeşlerim ben elektronik mezunuyum bi kaç yıl televizyon bi kaç yılda cep telefonu tamiriyle uğraştım bu yıl kamuda firma elemanı olarak bi işe başladım elektronik biliyosun diye santrale koydular bende santralden hiç anlamam şu an kurumun kullandığı santral ericsson md 110 bunun kullanımıyla ilgi bi kitapçığı kılavuzu olan bi kardeşimi arıyorum kim bana yardımcı olur

selam,

İhtiyacınız olan santralin ayrıntılarını görüşmek üzere tanışalım. Farklı markalarda ekonomik çözümler üretebiliriz.
*******gmail.com
Arkadaşlar ben yeni kayt oldum. sizlerin engin bilgilerine baş vurmak istiyorum şimdiden önerileriniz için teşekür ederim. ben 150 haneli bir sitede oturmaktayım. en az 140 abonelik dahili telefon santralı lazım bu santralı teknik özellikleri faz önemli değil komşular arasında ve siteye gelen misafirleri konuklara bildirecek şekilde ,kısacası telekoma bağlı olmayacak.bana en uygun hangi telefon santralını tavsiye edersiniz . interneten taradım makül birini bulamadım yardımcı olursanız menmun olurum. sevgiler , bütün arkadaşların çalışma hayatlarında başarılar dilerim.

___________________________________________________________________________________________

arkadaşlar 135 haneli kusura bakmayın 135 yerine 150 yazmışım .

selam,

İhtiyacınız olan santralin ayrıntılarını görüşmek üzere tanışalım. Farklı markalarda ekonomik çözümler üretebiliriz. ********@gmail.com
___________________________________________________________________________________________

Moderatör tarafında düzenlendi:
Panasonic TDA 200 modelini biz kullaniyoruz ve bir sikayetimiz yok...Ingilizce dokuman olarak User's Manuel mevcut...Turkcesini bulamazsaniz yollayabilirim...Kolay gelsin

ben dökümanı almak istiyorum. mail adresim *** @ gmail.com

teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
ben bi santrale f-city bağlıyorum fakat çıkış numarasını bilmediğim için çıkış alamıyorum.telekom için 9u koçnet için 555 i kullanıyor santral çıkış numarası olarak.

çıkış numarasını benim mi ayarlamam lazım yoksa otomatik olarak santral yada cihazmı bir numara veirir açıkçası bu konuda pek biligilide değilim.

Öncelikle senin santralin numaraları tanımalı sen 05xxxxxx ile başlayan numara çevirdiğin zaman nereye gideceği tanımlanmalı.Veya 9 ve 555 de olduğu gibi size doğrudan çıkış (trunk ) ucunu görmesi yetkilendirilmiş bir numara verecekler.Örnek 556 nosunu fct cihazının çıkışı için kullanacaksınız.O zaman bu fct nin bağlı olduğu analog kartınızın o portuna dair bir trunk oluşturmalı,sonra da numara planınızdan numaranın karşılığını trunk olarak atamalısınız.
Benim tavsiyem santralinizde numara planınızda nereyi ve hangi bçlgeyi hangi operatör üzerinden konuşmak istiyorsanız ona göre bir tanım yapın.
Şehir için türk telekm, şehirler arası için koç net, gsm abonleri için fct çıkışlarınız.Böylelikle sizin yerinize o işlemi santraliniz yapar.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,841
Son üye
nazoyata

Yeni konular

Geri