Telefon şarj adaptörü

Reis şarj olup

Reis şarj olup olmaması o kadar önemli değil telefon patladıktan sonra şarj olsa neye yarar

Şimdi bunu dedin içime kurt dustü vazgectim denemeyeçegim
Bu tür adaptörler genellikle elektrikli saç kesme makinelerinde kullanılıyor. tek diyot ile doğrultma işlemi yapıyorlar bu tür adaptörlerde. Ama yaptığın ölçümü bence kontrol et. AC de ölçüyor olmayasın sakın :) DC bölümünde tekrar ölç ama kesinlikle elin temas etmesin. El temasında voltaj değeri farklı gösteriyor bazen. Bence o adaptör yerine normal başka bir telefon şarj cihazı kullan. Riske girme derim.

N
Bu tür adaptörler genellikle elektrikli saç kesme makinelerinde kullanılıyor. tek diyot ile doğrultma işlemi yapıyorlar bu tür adaptörlerde. Ama yaptığın ölçümü bence kontrol et. AC de ölçüyor olmayasın sakın :) DC bölümünde tekrar ölç ama kesinlikle elin temas etmesin. El temasında voltaj değeri farklı gösteriyor bazen. Bence o adaptör yerine normal başka bir telefon şarj cihazı kullan. Riske girme derim.
Hayır dcde ölctüm, evet elim değdi ama değişiklik olacağini sanmiyorum, evet riske girmeyeceğim hiç hepinize teşekkür ederim Allah razı olsim hayırlı geceler

Reis şarj olup

Reis şarj olup olmaması o kadar önemli değil telefon patladıktan sonra şarj olsa neye yarar

Şimdi bunu dedin içime kurt dustü vazgectim denemeyeçegim
Bence deneme telefonun anakartı zarar gœrebilir o adaptör sıkıntılï

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,845
Son üye
burak_duyar

Yeni konular

Geri