Teknik Eğitim Fakülteleri İle İlgili Gelişmeler!

Haklısın sayın celebig33 , yanlız organize olma problemi var banenecilik hakim yada vurdumduymaz bir tavır içerisindeler bu da organize olunmasını engelleniyor meselenin ehemmiyetini ve neler kazandıracağını bilseler zannediyorum tekel işcilerinden daha çok eylem yaparlar:)

Sayın Miryo,
çok haklısınız burada bu organizasyonu yapabilecek birilerine ihtiyarç var bu amaçla ilk olarak Üniversitedeki gelecekteki mağdurları örgütlemeli, daha sonrada bu mağduriyeti yaşayan arkadaşlara ulaşarak Ankara da dev bir kalabalık toplamalı, bunları yapabilecek biri varsa çıksın ortaya

Bu sorun pasta meselesidir. Birileri bu pastadan bizim lokma almamızı istemiyor. Bunda büyük kusur tef mezunlarının birleşip büyük bir güç olamamasıdır.

teknoloji fakülteleri bu yıl ilk mezunlarını veriyor. belki Türkiye de tamamlama yaptırırlar gerçi bizim tefli hocalarımız teknoloji fakültelerine asistan alınacağı zaman nasıl mühendis olma şartlarını koyuyorlarsa yada koyduruluyorsa
hayırlısı bakalım

bilgilendirmeler için teşekkürler arkadaşlar..umarım en kısa zamanda bu soruna bir çözüm üretebilirler..

TEF 2005 mezunuyum Elektronik Öğretmenliğinden. Öğretmenlik yapmadım hiç direk özel sektörde çalışmaya başladım.

7 yıldır çalıştığım firmada 7. yılın sonunda kontrolüm dışında kartvizitimde patronlarca belirlenen

bir ünvanla ismimin altında "Electronic System Technician and Teacher" yazıyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,149
Kullanıcılar
449,888
Son üye
kalemx

Yeni konular

Geri