Teknik derleme kitabı

mgokce

Üye
arkadaşlar Rahmetli Bilal AYTEN hocamızın teknik derleme kitabını piyasada bulamadım... elinde olan var mı acaba ?

arkadaşlar Rahmetli Bilal AYTEN hocamızın teknik derleme kitabını piyasada bulamadım... elinde olan var mı acaba ?

sn.mgokce,
1980 li yıllarda İller Bankası Genel Müdürlüğünde çalışırken,rahmetli Bilal Ayten abimizin bizzat imzalamış olduğu Teknik Derleme kitabı elimde var.Hangi konularda bilgi sahibi olmak ve yararlanmak istiyorsanız,ilgili sayfaları tarayarak e-maille gönderebilirim.
saygılarımla
iyi çalışmalar

Son düzenleme:
sn.mgokce,
1980 li yıllarda İller Bankası Genel Müdürlüğünde çalışırken,rahmetli Bilal Ayten abimizin bizzat imzalamış olduğu Teknik Derleme kitabı elimde var.Hangi konularda bilgi sahibi olmak ve yararlanmak istiyorsanız,ilgili sayfaları tarayarak e-maille gönderebilirim.
saygılarımla
iyi çalışmalar

Teknik derleme 1 ve 2 nin pdf ini mail gönderebilir misiniz?
Tüm yayınevlerine baktım hiçbir yerde yok. Ücreti mukabilinde gönderebilirseniz çok sevinirim. ?

bende bulamadım yardımcı olurmusunuz

Merhabalar , bende bu kitabı arıyorum ama yardımcı olur musunuz?

Merhabalar , bende bu kitabı arıyorum ama yardımcı olur musunuz?

Bu kitapmı ?

MÜHENDİS VE MÜTEAHHİTLERE TEKNİK DERLEME BİLAL AYTEN

https://www.nadirkitap.com/muhendis...j5xCLcq6qz2N7pHtDv4MdtQQ3H2BecNNZjj1m18cev4cI

398 sayfa. 19x28 cm
Ön kapağın sol alt kısmında küçük bir yırtık bulunmaktadır harici tertemiz ve yeni gibidir.

k.png

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,153
Kullanıcılar
449,897
Son üye
alcaponee

Yeni konular

Geri