Teknik Öğretmenlerin Enerji Yönetisi Olması Hk.

elektrik ya da makine bölümü teknik öğretmeni iseniz evet enerji yöneticisi sertifikanızda herhangi bir fark olmayacak.

elektrik ya da makine bölümü teknik öğretmeni iseniz evet enerji yöneticisi sertifikanızda herhangi bir fark olmayacak.

-teşekkürler
-ancak ben kursu verecek kuruluşu telefonla aradığımda(telefondaki muhatabım belki bu ayrıntıyı bilmiyordur) anlatılacak konulardan biririnin tef lilere verilmeyeceğini söylemişti

bende gecen aradım bana tef bu sertifikayı alamaz dedi

bende gecen aradım bana tef bu sertifikayı alamaz dedi

Maalesef bu konuya çok hakim değiller.

Enerji Kaynaklarının ve Enerjinin Kullanımında Verimliliğin Artırılmasına dair yönetmeliği incelerseniz makine ve elektrik bölümü teknik öğretmenlerinin enerji yöneticisi olabildiğini görebilirsiniz.

-enerjı yöneticisi eğitimlerine ben yeni katıldım EİEİ sınavlarını bekliyorum
-tef lerin şöyle bir eksisi var kurumunuzda ey olabiliyorsunuz fakat bir orman veya ziraat mühendisi bir eyd de veya sayaç okuma işleri yapabilirken projelendirme yapabilirken sizde bir ey iken böyle bir hakkınız yok
-inşaallah buda giderilir

-tef mezunu enerji yöneticisi olsada bir evd de çalışamaz mühendis olma şartı vardır
-tef mezunu enerji yöneticisi olsada saat okuma firması kuramaz biri makina mühendisi 3 mühendis şartı vardır
-ama buna rağmen yine bu kursa başvurun artı bir değerdir

cheki bey bizim kurumumuz 21000 metrekare yaklaşık 600 tep tüketimi var kurum bu hizmeti dışardan alsaydı yaklaşık ne öderdi
-özelden soramıyorum mesaj adedim yetersiz

Ben eğitime katılmak istiyorum, fakat eğitimin uygulama ayağında yani ankarada, ikamet için sağlanana imkan var mı

Forum istatistikleri

Konular
128,149
Kullanıcılar
449,891
Son üye
Ercan29

Yeni konular

Geri