Teknik Öğretmenler Ne Yapıyor, Nerede Çalışıyor!

trgbyr

Üye
Eski arkadaşları bulabileceğimiz , arayabileceğimiz bir alan açılabilirmi acaba?

Bu başlık altında başlanabilir. Herkes Mezun olduğu okulu, Mezuniyet yılını, Branşını, Şu an görev yaptığı yeri yazarsa bir çok eski arkadaşınıza rastlayabilirsiniz.

Arkadaşlar ben İbrahim GELİR herkese merhaba Fırat üniversitesi 2000-2002 yılları arası elektrik bölümünde okudum. Şuanda yalovada özel şirkette çalışıyorum.

merhaba ben SELİM MAYİR. 97-99 sakarya uni. sapanca myo. elk. bölümü, 2000-2004 kocaeli uni. elk.öğretmenliğinde okudum. istanbul da özel bi şirkette çalışıyorum

merhaba.. ben ismet duran 2001 marmara mezunuyum. samsunluyum. herkeze teşekkürler

Herkese selamlar.
Ben Altuğ Önal , Marmara Ünv. Tek. Eğit. Fak. 1996 mezunuyum. Su anda İstanbul Maçka Akif Tunçel End.Mes.Lisesinde çalışıyorum. 11. sınıfta Otomasyon dalını okutuyorum.

Ben Coşkun Öz Marmara Ünv. tek eğt Fak. 1997 mezunuyum . Balıkesir gönen End Mes. Lis. çalışıyorum

ben de volkan ertürk 2006 marmara tef mezunuyum öğretmen olarak görev yapıyorum demeyi çok isterdim, ama ne yazık ki diyorum... altuğ hocam öğretmenlik stajalrımı maçkada yapmıştım sizinle görüşmüştük nasılsınız ???

Forum istatistikleri

Konular
128,119
Kullanıcılar
449,824
Son üye
Lecterer

Yeni konular

Geri