Teknik Öğretmenler Ne Yapıyor, Nerede Çalışıyor!

volcanoos ' Alıntı:
ben de volkan ertürk 2006 marmara tef mezunuyum öğretmen olarak görev yapıyorum demeyi çok isterdim, ama ne yazık ki diyorum... altuğ hocam öğretmenlik stajalrımı maçkada yapmıştım sizinle görüşmüştük nasılsınız ???

Selam Volkan! İyiyim teşekkür ederim.Sen gittikten sonra bizim okul biraz daha değişti.Açılan dallara göre yeni atelyeler yapıldı.Her zaman bekleriz.Görüşmek üzere,Hoşçakal...

Ben Halil DURCEYLAN, 2000 GÜTEF Elektrik Öğretmenliği mezunuyum. Sakarya Elektropan'da çalışıyorum. Tüm arkadaşlara selamlar

ben erhan Çayli 2002-2004 19 mayis Ünİ. amasya myo elektirik mezunuyum. Şuan kocaelİ de ford otosan da çalışıyorum herkese selamlar

Mrb arkadaşlar 1999 MARUN-TEF-Elk. mezunuyum, herkese selam olsun..!

merhaba .İsmail aslan 1989 GÜTEF SEYO ELEKTRİK ÖĞRETMENLİĞİ mezunuyum.Kumluca Mesleki Eğitim Merkezinde çalışıyorum.Arkadaşlara selamlar

Merhaba arkadaŞlar 1995 marmara teknİk eĞİtİm elektrİk ÖĞretmenlİĞİ mezunuyum .samsun merkez endÜstrİ meslek lİsesİnde ÇaliŞiyorum .

----------------------------------------------------

Hemen İsmİde İlave edİyorum mahmut kaplan

Düzenleme: BuRçin.

Arka arkaya mesaj atmak yerine son mesajınız üzerinde bulunan Düzenle tuşuna basarak ekleme yapınız.

merhaba ben ismail Dimli 1995 kocaeli üniv.myo elektrik mezunuyum.şuanda mersinde towtech a.ş de çalışıyorum.

Merhaba ben Selahattin ÇOKER 2004 MÜTEF mezunuyum.şuanda istanbulda özel bir şirkette çalışmaktayım.

İbrahim YILDIZ 2000 GÜTEF Elektrik..

Halil Hocam nasılsın yahu???

İbrahim merhaba,

Bana mailini yollar mısın?

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular