Teknik Öğretmenler Ne Yapıyor, Nerede Çalışıyor!

ben serdar tanyeri 1989 Marmara teknik eğitim elektrik öğretmenliği mezunuyum Uşak banazda ÇPL de öğretmenlik yapıyorum

Marmara Üniversitesi Mekatronik Öğretmenliği 2010 mezunuyum
Bu sene mezun oldum.Birkaç özel sektöre başvurdum ancak askerliği sorun ettiler.
Ayrıca araştırma görevliliği için de ingilizce kursuna gidiyorum.
İstanbul'da iş bulabilirsem askere gitmeden yüksek lisansımı yapmayı düşünüyorum.
Olmazsa Askere gidip gelip deniyecem şansımı.
Şu anda Hidrolik pres ve makas yapan bir firmanın panolarını yapıyorum.
panonun iç montajını yapıp, makineye montajına gidiyorum sadece.fabrikada sürekli çalışmıyorum yani.

Son düzenleme:
ayrıca bazı fabrikalarda formen olarak da çalışabilirler ayrıca teknik öğretmenler

koü tef elektrik öğretmenliği 2. sınıf öğrencisiyim ....yaz stajı için bana yardımcı olabilecek varmı (ist.da avrupa yada asya fark etmez)..... **************** dan ulaşabilirsiniz...şimdiden çok teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:
2008 yılı marmara üniversitesi makine eğitimi enerji öğretmenliği mezunuyum. bir enerji verimlilik şirketinde proje sorumlusu olarak 1 yıl çalıştım. ardından aynı şirketin satış sorumlusu oldum.

Arkadaşlar bende marmara üniversitesi teknik eğitim fakültesi 2004 mezunuyum.. Şu an eğitmen olarak çalışmaktayım ve elime geçen para aylık 1940 lira.. Özellikle teknik eğitmen olarak çalışan arkadaşlar maaşlarını bildirirse sevinirim.. Piyasanın neresinde olduğumu öğrenmek istiyorum..

Fırat Ü. Elektrik Öğretmenliği 2011 mezunuyum. Önümde bir kpss sınavı var sınavın sonucuna göre haraket edeceğim. Açıkcası pek özel sektörü düşünmüyorum ama beni hayat oraya sürükleyecek gibi gözüküyor.

arkadaşlar çalışmalarımız devam ediyor 3795 sayılı teknik öğretmene mühendislik tamamlama adlı 1992 yılında çıkartılmış ama çeşitli bahanelerle bir türlü işletilmemiş kanunun işletilmesi için TEKEV le birlikte harekete geçilmiştir. TEKEV yetkililileri ve özellikle kamuda çalışan teknik öğretmenler olarak yaptığımız görüşmeler neticesinde 3795 sayılı kanunun işletilmesi için çalıştay çalışmalarımız başlamıştır. tekevin internet sitesindenda duyrulan çalıştay çalışmalarına tüm ünvan sorunu yaşıyan teknik öğretmenlerin katılmasını burdan bir kez daha rica ediyorum. özellikle somut bişeyler olmadığından yakınan arkadaşlar lütfen destek olalım. Teknik Eitim Vakf :: TEKEV ::

bende bi teknik öğretmen adayı olarak kpss sınavını düşünüyorumm

kpss puanları 2011 kaç oldu bilen var msa yazabilir mi?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
128,118
Kullanıcılar
449,822
Son üye
hamidettin

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri