felis-leo

Üye
merhaba arkadaşlar bu sene elektrik öğretmenliğinden alım oldumu ? bilen varmı acaba .. bide elektrik-elektronik1 ve 2 diye bi durum var. 1 elektrik 2 elektroniği mi temsil ediyor???

Evet arkadaşım 30 tane sözleşmeli elektrik öğretmeni ataması oldu. Elektrik-Elektronik Teknolojisi 1 Elektrik Öğretmenliği , Elektrik-Elektronik Teknolojisi 2 Elektronik Öğretmenliği.

arkadaşım ben elektrik-elektronik 2 den atama oldu diye biliyorum sadece.. yani elektronikçiler oluyor bu durumda..

pardon sözleşmeli dediğini görmemişimm :(

elektrik bölümünden atama olmadı elektronik bölümünden atama oldu...

Elektrik Elektronik Teknolojisi 1 Elektrik öğretmenliği diye biliyorum ve 30 kişi atandı.
http://www.memurlar.net/haber/124726/

Eğer Elektrik-Elektronik TEknolojisi 1 Elektronikse haklısınız ama ben elektrik diye biliyorum.

arkadaşlar bende elektrik elektronik teknolojisi 1 elektrik öğretmeni diye biliyorum

Elk-Elektronik Tek-1 Öğrtetmeni ski eslektrik öğretmenliğidir. Çünkü benim ünvanı Elektrik ti şimdi Elk-eletronik-1 oldu

Arkadaşlar bu haberi az önce okudum :

Milli Eğitim Bakanlığı, 25 Şubatta 46 alandan 8 bin 285 öğretmen ataması yapacak

Atamalar, 25 Şubat 2009'da bilgisayar ortamında gerçekleştirilecek ve Bakanlığın internet sayfasından duyurulacak:
kontenjanlar:

Elektrik-Elektronik Teknolojisi-1: 35

Elektrik-Elektronik Teknolojisi-2: 22

linkinde kendi branşınızda puanınızı girip kaçıncı olduğunuza bakabilirsiniz.

Ben elektirk öğretmenliği için baktım 2004 kpssde 85,117 almıştım 55. olmuştum sıralamada. Şimdi 77. diyor. Bence puanlar ulaşılmayacak giib değil kesinlikle. 91 alan arkadaşlarım var geçtiğimiz yıllarda atanamamışlardı. O zaman baraj 94e kadar çıktı diye hatırlıyorum.

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Geri