Tek start butonu ile 4 motoru çalıştırıp durdurmak

Benim gördüğüm kadarı ile kumada bölümü çok zenginleşmiş. Fakat konulara Acil yardım. Yardım edermisiniz lütfen. Bi yardım. Çok acil vs.vs. yanlış başlık atıldığından dolayı konu forum içerisinde olduğu halde arayanlar bulamıyor. Bu bağlamda ne yazıkki bu eşsiz kütüphane yok olup gidiyor.
Kimsenin bu emeği böylesine zayi etmeye hakkıyok.
Yardım EDERMisn peki
Cogu gunu yasama derdinde. Kutuphane olussunda ileride bende faydalanirim baskalarida faydalanir demiyorlar. Simdi sorum cevaplansin yeter mantigi var

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Ada'm belki merak etçek ne acilmiş bu kadar diye girecek bakacak işine yarıcak

Yorum yapmak için lütfen konuya dahil olmayın bilginiz varsa paylaşabilirsiniz yoksa yorum yapmak için konuşmayın

Ada'm belki merak etçek ne acilmiş bu kadar diye girecek bakacak işine yarıcak
Forum kurallarinda senin konunun başlığının uygun olmadigi acikca belirtiliyor. Once oku

Oyle merak edecek diye bir sey yok. Hersey net olacak. Adam ilgisini vekiyorsa bakacak. Internt haberi gibi merak uyandirip insanlarin vaktini calamazsiniz burada. Burda herkes birbirine yardim etmek ve ogrenmek icin var. Herkesin vakti degerli. Teknik adamlarin oldugu bir yerdesin. Magazincilerin degil.

Forum istatistikleri

Konular
128,132
Kullanıcılar
449,847
Son üye
AhmetK06

Yeni konular

Geri